Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a reális órabér egy kis...

Mi a reális órabér egy kis szoba kitakarításáért Pécsen?

Figyelt kérdés

Feleségem elkezdett keresni takarítót Pécsen, aki kitakarítaná a kis szobánkat, ami kb 9 négyzetméter.

Az elején nem igazán akartam erre pénzt szánni, de rábeszélt.

Végül mi 4 ezer forintos órabért gondoltunk ki. Takarító szereket minden szükséges dolgot adtunk volna. Feleségem számolása szerint 4-5 órás munka lenne, mert alapos takarítást szeretnénk. Feleségem még segítene is ha szeretné a jelentkező.


Jelentkeztek is elég sokan, de senki nem jött el. Végül már az órabért is 5 ezerre feltornázták, de akkor sem jöttek el.


Velünk van a gond, hogy már 4-5 ezer forintos órabérért sem hajlandóak megmozdulni az emberek? Lassan én érzem magam hülyének, hogy programozóként dolgozok ha mások ennyiért nem mozdulnak.


Szóval szerintetek mi lehet a probléma? Vagy tényleg ilyen nehéz találni olyan embert, aki nem csak ígérget?



aug. 13. 19:34
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
0%
#7: ne hazudj már hetes, egy folyosót kitakarítani maximum fél óra.
aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
megérkeztek a milliárdos gyakori felhasználók is...
aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
50%

Én már évekkel ezelőtt feladtam ezt a dolgot.

Mi is elég jól keresünk, és utálok takarítani, szóval azt gondoltam, hogy valami nyugdíjas néninek megéri pár ezer forintot keresni így. Nem, nem éri meg nekik, egyszerűen nem hajlandók az emberek fizikai munkát végezni, ez ma már mindenkinek ciki.

Hozzánk úgy jött ki egy nő, hogy 5000 ft-tot fizettem neki valami 10 évvel ezelőtt, de ugye összepakoltam a szobában, hogy neki csak a porszívózás, portörlés, ablakmosás maradjon, rendet rakni ne kelljen. El is mentünk itthonról a gyerekekkel, hogy ne zavarjuk. 2 óra alatt a babaszobát takarította ki, ahol egy pelenkázóasztal és egy darab szekrény volt. Én mondtam is a férjemnek, hogy azért ezt erős túlzásnak érzem, de ő állította, hogy ismeri, és hogy megbízható. Még kétszer jött ki, de akkor is kb. hasonló gyorsasággal végezte a munkáját. Akkor már a férjem munkatársnője is mondta, hogy tuti leül, és nem dolgozik. Most azért, hogy ne csináljon semmit, nem fizetek.

Utána mondták ismerőseim, hogy nem órabért kell adni, hanem ki kell hívni, és mondja meg, hogy mennyiért takarítja ki a házat. Aztán hogy az 2 óra vagy 8 óra lesz, az ő dolga. Viszont ez a 80.000 kb reális, én is ilyen díjakat hallottam, annyiért meg már én magam is kitakarítok.

aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
48%

#11


Csak a döglött papagáj tetem és akvárium tisztítás volt 3 óra a folyosón...

aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
14. De ezek nem általános dolgok, ezek nincsenek minden folyosón.
aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
94%
Igen, és miért gondolod, hogy elég a kérdezőnek is egy 2 perces felmosás?
aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%
#14: ez hülye :D :D :D :D :D
aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
#17 Én legalább nem hazudom azt, hogy milliárdos vagyok. Megmondom őszintén, hogy egész család lesz.rta hónapokig a döglött papagáj tetemet meg az akváriumba is bele volt valami rohadva már pár éve.
aug. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
0%
#18: te valóban nem milliárdos vagy barátom, hanem értelmi fogyatékos :D :D :D
aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Látom ez a kérdés is elment a szokásos gyakoris irányba. Egymásnak beszólogatás, millárdokat kereső munkanélkülik...


Azért akik norális választ adtak, azoknak köszönöm. A többieknek meg jó szórakozást!

aug. 13. 22:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!