Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon mennyi a...

Magyarországon mennyi a bruttó/nettó fizetésetek, GYES mennyi?

Figyelt kérdés
Romániában lakom, fontolgatom a költözést a férjemmel és van egy kislányom. Férjemnek Bruttó 275.000 a fizetése, és ebből 163.000 a nettó havonta (6 nap/hét 8 órával, gyárban dolgozik ugyanott már 11 éve szakképesítéssel diplomával (!), én is ott dolgoztam, újoncként kb. nettó 150.000 jött ki.) És még azt mondom hogy jól fizető állása van a többi munkahelyhez képest, a legtöbb helyt fele ennyit adnak, épp hogy kihúzzák az emberek egyik hónapról a másikra, persze kivéve azokat akinek saját cégje van vagy csoportvezető, minőségellenőr stb. De kezd nagyon elegem lenni, épp hogy kijövünk mi is egyik hónapról a másikra. Szóval férjemnek havi 160.000+ nekem 100.000 a GYES jelenleg. Tehát havi 260.000 amit beosztunk. Magyarországon mint láttam sokan írták itt gyakorin pl. Hogy egy takarító nő is 200.000-210.000ft körül keres. Ez tényleg így van? Azért érdekel mert a google-be beírva 5100 lei körülire jön ki a NETTÓ átlagbér Romániában, ehhez képest havi 2000-2200at adnak, szóval nem megyek azután hogy Magyarországon NETTÓ 350.000et ír.

aug. 12. 05:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
14%
#10: Vezető szoftverfejlesztő vagyok.
aug. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11%
Azért a 163.000 lej nem egy rossz fizu pedig 🤣
aug. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%
Menjetek rögtön nyugatabbra és a Magyarországra költözést azonnal felejtsétek el.
aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt 163.000 leies fizetésről? Forintra átszámolva annyi. Aki értelmesen válaszolt annak köszönöm.
aug. 12. 11:56
 15/20 anonim ***** válasza:
10%
Megkérnék mindenkit, hogy ne pontozzon le csak azért, mert jobban keresek nála.
aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
96%
Senki nem volt kíváncsi arra ,hogy te mennyit keresel, vagy mennyit kamuzol ide. Rohadtul nem erről szólt a kérdés, de nyilván neked ide kell fosnod a teljesen irreleváns válaszodat.
aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
70%

Inkább mennék a tenger felé, nem Magyarországra!

Magyarországon se fogtok jobban élni, mert marhadrága lett minden!


nézegessed kicsit az árakat a neten, a rendes piacon másfél kétszer annyiba kerülnek a dolgok, mint mondjuk amit az auchan.hu vagy a lidl.hu-n látsz!

Meg van Budapest, Debrecen, meg Győr a többi része magyarországnak ugyanolyan halál mint románia...

aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
66%
Rezsi is egy kaki lett, nemtudom nálatok mennyi a villanyszámla ott romániába, de én ma fizettem be 260 kilowattra 16 ezer ft ot, mert csak 200 kilowattig szól havonta a rezsicsökkentés, ez meg egy olyan limit amit akárki átlép akinek csak bojlerről van melegvíz...
aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Télen ez a villanyszámla akár 40 ezerre is felmegy a hideg miatt...
aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
79%
Az áruházak, kereskedők is görények magyarországon, mert amikor fizetés van vagy nyugdíj akkor 30-50% kal drágábban adnak mindent, ha meg már hónap huszadika elmúlt akkor akcióznak csak akkor meg nincs semmiből elég, ha meg már odamentél úgyis veszel valamit...
aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!