Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennék szerződést kötni egy...

Mennék szerződést kötni egy új munkahelyre,illetve az lenne az első napom is de le betegedtem,így ez sajnos tolódni fog.Megértőek lehetnek ilyenkor?

Figyelt kérdés

júl. 29. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Attól függ mennyire vagy értékes munkavállaló. Ha egy Senior Cloud Architekt vagy akinek örül a cég mint majom a farkának, hogy több év után végre találtak alkalmas jelöltet akkor semmi gondod nem lesz. Ha viszont csak valami alacsonyrendű, végzettség nélküli fikajóska vagy betanított munkára akkor ne csodálkozz ha fel sem vesznek ezek után.
júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bár az első válaszoló kicsit nyersen fogalmazta meg, de mégis jól leírta a lényeget, tényleg attól függ, hogy mennyire keresett vagy ritka a tudásod a piacon.

Nem lebecsülve, de ha mondjuk “csak” egy árufeltöltő vagy, valószínűleg nem fognak veled kínlódni, ha azt látják, hogy már azelőtt bajod van, hogy egyáltalán elkezdtél volna ott dolgozni.

Egyébként a magam részéről, persze nem tudom milyen jellegű betegségről van szó, de ha én mozgásképes lennék, biztos hogy mennék az első napra betegen is.

júl. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel őket telefonon és kiderül!
júl. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az lenne az első gondolatom, hogy bakker még el se kezdett dolgozni, de már beteg, nrm jön be... Biztos sokat lesz tappenzem és lehet majd helyettesíteni.
júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!