Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyugdíjas koromig autóbusz...

Nyugdíjas koromig autóbusz vezető voltam. Most a nyugdíjam mellett tovább akarok autóbuszt vezetni. Azonban a munkaadó kötelezett, a PÁV 2 vizsgálatra. Ezt jogosan tette a munkaadó?

Figyelt kérdés
Ugyanis soha a munkaadók nem foglalkoztak ezzel a vizsgálattal. Nehezen de rávettem magam erre a vizsgálatra. 17 vizsgázóból 9 fő nyugdíjasok voltunk.Hát mit mondjak, macerás kifárasztó több vizsgálatokból áll az biztos, ez a vizsgálat. Kb 50 perc alatt végeztem is sikerült a vizsgálat, nekem is és 7 nyugdíjasnak, és még 5 fiatalnak akik megkaptuk a PÁV 2 igazolást.Az az érzésem, hogy a fiatalok nem veszik elégé komolyan ezeket a vizsgálatokat, azért sem sikerülhet nekik.
júl. 28. 14:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ezt már a múltkor is kérdezted.


Elég gyakran vagyok az oldalon, emlékszem rá.


Ha megtalálom, belinkelem ide.

júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban hogy nem én kérdeztem. De ha bárki is tud választ adni a kérdéseidre, mint jelen esetben én is, belém kötsz. Milyen ember vagy Te?
júl. 28. 19:07
 13/17 A kérdező kommentje:
Érdekes, itt csak én kérdezek?
júl. 28. 19:07
 14/17 anonim ***** válasza:
Az a jó, hogy a kérdés megfogalmazásából, meg s kommentekből is látszik, hogy a kérdezőnek kicsit kezdenek elmenni otthonról és személygépkocsit se kellene vezessen…
júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Az a jó, hogy nem ilyen tekeredett óriáskígyó agyrém dönti el azt, hogy kik milyen járműveket vezethetnek. Büszke vagyok arra, hogy életemben balesetem soha nem volt még, de még büszkébb vagyok arra hogy aug. 01. napjától Budapesten autóbuszt vezetek ismételten.Te elsőként választ adtál a jelen kérdésemre, hogy jogosan kötelezett e a munkaadóm a Páv 2 re. Te válaszod az volt, hogy igen. Te sem ismerted az erre vonatkozó jogszabályt ezek szerint. Ha ismerted volna nem olyan választ adtál volna. Sok kommentelő elhiteti a kérdezőkkel azt, hogy Ö szakértő, pedig soha nem volt az, a válaszból ez kiderült. Szia gyerek! Találkozhatunk Budapest autóbuszjáratán.
júl. 29. 09:36
 16/17 anonim ***** válasza:
És még kèpzelődik is 😳
júl. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Örülök, hogy vezethetsz tovább.

Jó egészséget hozzá.


Melyik járatokon vagy többnyire?

júl. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!