Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért mondják sokan hogy ők...

Miért mondják sokan hogy ők fel se kelnének 3-4 ezer nettó fizetésért??

Figyelt kérdés
Én otthon 600 eurót kaptam de 1570 nettoért felkeltem és kimentem Németországba.. vagy is 4,5 éve még nettó 1200 volt. Mostmár 1570 de megéri mivel így is ha mindent kifizetek marad 600-700 euró.. otthon ennyi egy havi fizu...

júl. 27. 10:03
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Miért lenne kevés? 1600 pont elég, sőt sok is arra hogy egyél igyál,tankolj és legyen hobbid..
júl. 30. 12:42
 32/33 anonim ***** válasza:
37%
elég hát, vegetálásra :D
júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
74%
Kedves 2es válaszoló. Én is németbe élek és ide irkálo.. mi is ezzel a bajod? Attól ha kint élünk még magyarok vagyunk.. és mint ez az oldal, ha meg találod németül, írd már le nekünk. Utánna járhat tovább a szád édes.
júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!