Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért mondják sokan hogy ők...

Miért mondják sokan hogy ők fel se kelnének 3-4 ezer nettó fizetésért??

Figyelt kérdés
Én otthon 600 eurót kaptam de 1570 nettoért felkeltem és kimentem Németországba.. vagy is 4,5 éve még nettó 1200 volt. Mostmár 1570 de megéri mivel így is ha mindent kifizetek marad 600-700 euró.. otthon ennyi egy havi fizu...

júl. 27. 10:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
14: Az itt már viszonylag magasnak számít! Sajnos vagy nem sajnos. S ha abból ott ezt az albérletet levonjuk, az elvileg - magyarhoz viszonyítva - egyáltalán nem is rossz. Egyéb körülmény, hogy még plusz miért mennyit kell fizetni.
júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Az a maradék 650 euró vagy 250-E is nagyon-nagyon jó maradéknak. 200-ezren belül költök.
júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

A magyarországon ragadt emberek akik sosem tették ki a lábukat a falutáblán túl mindig irigyek a külföldön dolgozókra


0 tapasztalattal de habzó szájjal állítják, hogy márpedig kint milyen szar. Én akárhányszor megemlítem milyen jól élek kint mindig jönnek a mucsaröcsögei okosok akik megpróbálnak meggyőzni, hogy már pedig nem is :)


Érdekes, ez fordítva nincs így. Mi külföldön élők elfogadjuk, hogy nektek jó otthon...

júl. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
26%
24: jah látom milyen jol éltek kint XD itt veri a nyálát a csóka szaros 1570 euróra
júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Mégse nézem betegesen az árakat a boltban mint otthon ti 🤣
júl. 29. 19:10
 26/33 anonim ***** válasza:
0%
Tesó még azzal is villódzik, hogy pénzügyileg 0-a. Nem véletlen csak a csicska meló jut neki, szegény nem túl okos, de azt legalább hangoztatja...
júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
79%

Annyiban mondjuk igazuk van, hogy az 1500 euró borzasztóan kevés külföldön Én is németben vagyok, 1-es adókategória, 2 műszak:

2500 euró nettó + prémium + teljesítménybónusz + nyaralási pénz + karácsonyi pénz

júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
#20 Nyilván full mindegy, mit kell azért nyelni... Lakjál jól vele, igazi jóérzésű emberként!
júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

#24 ,, Mi külföldön élők elfogadjuk, hogy nektek jó otthon" azért ezután a kérdező válaszait olvasgatva nem ez jön le.


Akinek sikerült kényelmes életet kialakítania akár itthon, akár külföldön hajrá. Minden esetre célszerű utánnanézni a dolgoknak, mert sehol sincs kolbászból a kerítés és mindenhol vannak problémák.

júl. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Azért kiváncsi lennék hány olyan embernek van külföldi tapasztalata, akik szerint mi rabszolgák vagyunk. 🤭


A kérdésre válaszolva: mert vagy nagyképűen túlbecsülik az értéküket, ami sokszor még a minimum szintet sem éri el. A többi meg lusta, képtelen előre gondolkozni, tervezni, csak teng-leng egyik napról a másikra.

júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!