Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Békéscsabán miért nem találok...

Békéscsabán miért nem találok munkát? Valaki segít?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Békéscsabán keresek állást, és bárhová adom be a jelentkezésem, nem szólnak vissza egy kukkot sem emailben, hogy mehetek interjúra. Érettségivel rendelkezem, pályakezdőként.

Köszönöm a segítséget mindenkinek. :)



júl. 25. 23:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

Szerinted. Ugyan már. Tényleg nem bántásból írjuk, de ez kb. egy szimpla érettségi, ami ma már mindenkinek van. Meg ezrek végeztek el rendszergazda képzést anno.


Miért nem mész tovább egyetemre vagy tanulsz ki valami jobb szakmát?

júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
egyetemre nem jelentkeztem, felnőttképzést meg abbahagytam, ötödéven voltam szoftverfejlesztő képzésen, de egyáltalán nem az én világom a programozás, nincs meg az agyam hozzá, meg nem is nagyon érdekel, elvették a lelkesedésem, de nem csak nekem... az a papír meg amit ott adnának, szart sem ér.
júl. 27. 00:00
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát szakma alatt villanyszerelő, ács, köműves, bádogos, viz gáz fűtés szerelő vagy hasonlót értettem nem rendszergazdát. Ezekre van hiány. Nálunk a vizszerelő 450 netto korul keres 8 órában.
júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
41%
Ha telefonbütyköléssel időhatékonyan boldogulsz, akkor csapj le a roncsokra hardveraprón, helyben szép haszonnal eladhatod jófogáson, vagy kalandvágy esetén margitplízen.
júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%
Én is így voltam csak Nyíregyházán. Igazából hiába van szakmád vagy érettségid a papír manapság annyira nem lényeg inkább akkor van nagyobb esélyed ha vannak jó ismerőseid akik be tudnak protezsálni vagy több év tapasztalatod. Nekem is van érettségim és pár szakmám de hiába ha nincs több éves munkatapasztalatom. Most én is a páromnak köszönetem a jelenlegi munkámat.
júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15: egy jó köműves vagy gépészeti szerelő azért lazán talál állást. Ebben dolgozom , látom

. Csak nem érettségi meg virágkotő szakma kell lol

aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!