Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy gyárban dolgozom 12orás...

Egy gyárban dolgozom 12orás váltott munkarendben, érdekelne hogy más gyárban dolgozók kb 160-172 munkaórával mennyit keresnek?

Figyelt kérdés
Én 750-900 között keresek nettóba, betanított munka operátor.

júl. 23. 23:27
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%
És a cég nevét honnan tudod, hogy hol dolgozik?
júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
30%
júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 szmatri válasza:
21%

33-as neked megse forduljon a fejedbe, hogy idejössz így is van elég troll és bolond már.

A többieknek:Szídjátok a kérdezőt okoskodtok és fogalmatok sincs miről beszéltek....

júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
0%
Fogalma sincs a sok verébnek, hogy mit beszél, simán hihető, amit a kérdező állít. De hát itt gyakorin ne keress logikát semmiben.
júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
57%
Így van most mit keresel magadban logikát verébszabású?
júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
21%

Kedves hitetlen verebek

Aki nem hisz az jelentkezzen, húzzon le 10+évet “két betű közte & nevű helyen” és utána nem fog hitetlenkedni

Ez van…..

Más azt írja ennyit nem lehet keresni betanított munkával…

Máshol lehet hogy nem de annak meg is lehet az oka

Itt ha teljesítesz van műszaki érzéked logikád akkor lehetséges ja és állóképességed türelemmel

Arról senki nem tehet ha olyan helyen robotol az ember ahol a nettó 300nál megáll a pénz

Igen tudom nevetséges keresett a mai világban

Én személy szerint ezért nem megyek sehova új munkát keresni mert már belefáradtam abba hogy újra kezdjem valahol

Nincs kedvem elölről kezdeni újra létrát megmászni

júl. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
57%
Hát ja ne verébkedjetek már itten
júl. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon komoly létra agyhalott droidok között dolgozni csicskaként egészségkárosító munkakörben, és lemondani arról, hogy valaha is normális párkapcsolatod lehessen.
júl. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
21%

#48

Csak agyhalottak csicskáznak meg mondanak ilyet

Te most melyknek érzed magad?


De ha az agyhalottak és a droidok jobban keresnek akkor inkább átállok közéjük


Szerintem soha senki ne felejtse el hol kezdte honnan indult, mert akkor megbecsülheti azt amit elért


Párkapcsolat? Családos emberek dolgoznak ott mert legalább az agyhalott droid pénzből megélhetnek

júl. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
10%

Gaz ez a gyakoris szinvonal. Tobben megirjak, hogy lehet ott ennyit keresni, berakja az ember az utolso fizeteset, meg az allashirdetest is, de akkor sem hiszik el..

Ehhez a munkahoz nem kell vegzettseg es nyugati bert fizetnek. Mas helyen a felet nem adjak ennek. Nem tudom mit vartok, vagy mi lenne a jo fizetes nektek.

En nem itt dolgozom, de szerintem sokak csoret az bassza inkabb, hogy o egyetemmel a kozelebe sincs ennek a bernek.

júl. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!