Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kerestek bruttóban 8...

Mennyit kerestek bruttóban 8 órában?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy érettségivel, de több mint 6 év teljes adminisztrációs tapasztalat/gyakorlattal mennyi az a bruttó összeg, amit meg lehet jelölni mint bérigény?

júl. 21. 20:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%

Tudod, kérdező... ha valakit alkalmazni szeretnének, az egyik legfontosabb szempont, hogy mennyire képes együttműködni másokkal, és mennyire jóindulatú.

Én erre még kísérletet se látok benned. A mellett, hogy nem is igyekszel teljesíteni, tehát a munkában se lehetsz kiemelkedő.

És ez nem piszkálódás, hanem tény.

Ezen kellene még fejlesztened. Sokat.

júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
És te azt gondolod, hogy az itt névtelenül nem is segítőszándékú emberekkel akarok én együtt működni? Remélem te se gondoltad komolyan amit leírtál :)
júl. 21. 22:37
 13/19 anonim ***** válasza:
33%

Egy emberen azért elég jól látszik a természete - főleg itt, egy névtelen fórumon.

De ha itt nem akarsz együttműködni, akkor a munkában sem akarsz - csak annyit, amennyit kényszerítenek rád. Ez nem jó, ezen kellene változtatnod.

Azon kívül, hogy a szokásos (én nem lehetek a hibás, mindenki más hibás) szemléleted van.


Ami előnyöd lehet, az a kis képzettséged (sajnos ez elég kevés), a gyakorlatod (amiről írhattál volna, hogy mit csináltál, hogyan, elégedettek voltak-e veled, ilyesmi), meg a fiatalságod (ami már kezd elmúlni). Igazából sokkal előrébb kéne lenned, de még nincs veszve semmi.

Csak változtatnod kellene a viselkedéseden, mert így rossz felé mész. Ha ezt folyatod, te leszel majd a 35. Mancika, minimálbérrel, akiről senki se tud semmi jót mondani.

Gondolom, nem ezt akarod.

júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%

nálunk bruttó 390e-ért veszik fel az újakat betanított adminisztrációs munkára.


Én bruttó 650-et keresek, mint ezen emberek csoportvezetője.

júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
64%
Brutto 700at keresek csak sajna. De több tapasztalattal.
júl. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%

Én bruttó 680 ezret keresek.


Attól függ milyen cégnél akarsz dolgozni. Állami cégnél kb br 300-400 ezer.

júl. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Bruttó 450e-t keresek pályakezdőként alkalmazás üzemeltetői munkakörben. Diplomám van( PE mik üzemmérnök informatikus Bprof).
júl. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
56%
K.b. 386-E, amiben már plusz munkáért járó juttatás is van. Azonkívül alapvetően k.b. 375-E és el is akarják vonni.
júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
56%
Milyen admin tapasztalatod van? Pénzügyi vagy a klasszik admin?
júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!