Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kerestek bruttóban 8...

Mennyit kerestek bruttóban 8 órában?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy érettségivel, de több mint 6 év teljes adminisztrációs tapasztalat/gyakorlattal mennyi az a bruttó összeg, amit meg lehet jelölni mint bérigény?

júl. 21. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Én hasonló helyzetben bruttó 290 ezret keresek. Más ennyi nettóért sem vállalná...
júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%

Annyit még, hogy neked ugye csak a legalapabb végzettséged van az irodai munkához.

Ami itt pozitívum lenne, az a kitartás, szorgalom, helyzetfelismerés, stb. Ja, és a jó helyesírás!

Na, aki a KARRIER kategóriát sem találja, abban ezek nincsenek meg.

Legalább szép vagy?

júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Csodás, hogy a magyar mentalitás idáig jut, hogy egy kérdésre, amit totális mindegy melyik kategóriába ír ki az ember, csak a belekötés. Az az egy nyugtat, hogy én nem vagyok annyira elkeseredett elcseszett életű mint Te, kedves 1/3 válaszoló :)
júl. 21. 21:53
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem te a másik 1/3-ra gondoltál... Amúgy abban igaza van, hogy az Egyéb kategória helyett ott kellett volna kiírni, de ettől még lehetsz jó munkaerő.
júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
8%

Lehet, hogy valamit nem értettél meg.

De akkor mondom másképp: mi az az ÉRTÉK, ami alapján téged választanak dolgozni?

Mert az érettségi ma már csak kb. annyit jelent, hogy képes vagy írni-olvasni (és azt se kiemelkedően).

júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló, igen, azóta törölte a válaszát, szerencsére vannak értelmesebbek, akik ha nem is a kérdésre válaszoltak, legalább eltávolítják maguktól. :) a jelenlegi 1-es válaszolónak köszönöm a választ. :)
júl. 21. 22:09
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Én bruttó 500 ezer forintot, igaz nem 8 órában dolgozom, hanem 12-ben.
júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es. Egyet értek veled abban, ha az ember elakar valamit érni az életben, akkor tegyen érte, ezt adom én is, és én is jelenleg levelezőn vagyok, de amíg nem diplomázok le, és nem gyakorlaton vagyok, addig is érdekel hogy 1-2 évig ha mondjuk halasztanék is, milyen esélyeim lehetnek. Tudod, nem mindenki teheti meg azonnal, hogy diplomája legyen, én sem akarom hitellel kezdeni az életem diploma után, sok pénzt kellett arra spórolni, hogy ne kelljen diákhitelezni. Abban viszont nem értek egyet, hogy minimálbér. Gondolj csak bele, ha bemész egy üzletbe, és állsz a kasszánál, aki lehúzza a Te vásárolni szánt termékeidet, azt nem kell megbecsülni? Kapjon minimálbért, mert ő úgy döntött, inkább dolgozik és nem tanul? Szerintem nem. :) de köszi a választ!
júl. 21. 22:17
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
#10 Mit izgat téged, miért "csak" érettségije van? Melyik röffenésed válasz a kérdésre? Az összeset jelentem!
júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ha végig olvasod azt amit írtam, akkor egy szó sem esik arról, hogy én bárkit is hibáztatnék azért, mert esetleg bármilyen ponthatárt nem értem el, éppen ezért dolgozoztam, hogy ki tudjam fizetni. Ez csak a provokáció amit csinálsz, de nem gond. Gondolom nincs jobb dolgod, mint este fél 11-kor itt írd a nem is a kérdéshez tartozó kioktatást arról, hogy ki hogyan alakítja az életét. :) lehet a tiéd elég uncsi ehhez
júl. 21. 22:25
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!