Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért adnak az egyetemi...

Miért adnak az egyetemi diplomával rendelkezőknek különféle egyesületek,alapítványok minimálbért?

Figyelt kérdés
júl. 20. 22:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

19# Ezt értjük, és sajnálatos.

De ha te másokon akarsz segíteni, tehát maradnál a karitatív szférába, akkor keress olyat aki ezt megfizeti.

Pl magánba.

júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Azzal segítesz másokon hogy éhbérért robotolsz nekik.
júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Amikor a barátom mesélt a munkahelyi tapasztalatairól. Elmondta, hogy sokszor túlterheltek és alulfizetettek, és nincs megfelelő munkaidő-egyeztetés. Ezért sokan úgy döntenek, hogy inkább más területen keresnek munkát, ahol jobb munkakörülmények és fizetés vár rájuk.
júl. 21. 11:07
 24/29 A kérdező kommentje:
Ezért vetődött fel bennem a kérdés.
júl. 21. 11:07
 25/29 anonim ***** válasza:
A világon minden egyes ember túlterhelt és alulfizezett.
júl. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Valahol értem a problémádat, én is szívesen lennék pl. egy menhelyen állatgondozó, mert imádom az állatokat, kb. álommunka lenne. Ehelyett marketinges vagyok, mert nem szeretném minden hónap huszadikától a küszöböt rágni a minimálbért épp egy köpetnyivel meghaladó fizetés miatt. Mindenki maga dönti el, mit helyez előtérbe, illetve a lehetőségeink is mások. Ha lenne egy havi másfél millát kereső férjem, lehet, hogy leszarnám, hogy keveset keresek és mennék állatokat gondozni. De amíg az én fizum is kell a kasszába, addig ez sajna nem opció.
júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
A wc papírért amit te diplomának csúfolsz még ennyi is sok.
júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"De egy Caritas vagy egy Vöröskeresztnek van erre anyagi kapacitása, az én személyes véleményem szerint."

Na mindezek miatt NEM ADAKOZOK ilyen segélyszervezeteknek, mert a slepp fizetésére megy el a lóvé, és nem az éhezők segélycsomagjára. Ha adakozok, akkor csak személyesen, a rászorultnak. Néha nem is keveset. De hogy a diplomás karitász dolgozó ne pampogjon az alacsony bére miatt, arra nem vagyok hajlandó egy fityinget sem költeni. Menjen el a versenyszférába dolgozni, ha olyan nagyra van a diplomájával!

júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Sehol sem a diplomát fizetik meg szivem, hanem a munkát. És ha az nekik annyit ér, akkor az annyi.

Egyébként meg a diplomások töredéke tudja használni azt a tudást amit megszerzett, de őket jól meg is fizetik.

júl. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!