Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi nettó 400 ezer forintból...

Havi nettó 400 ezer forintból meg lehet élni? Tudtok egyébb pénz szerzési lehetőségeket amivel ki tudnám egészíteni a fizetésem?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy eladom a vesémet csak az a baj hogy csak 1-szer tudnám megcsinálni, szóval ez hosszú távra nem lenne jó

júl. 12. 11:39
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
20-as álomvilágban élsz, manapság normális családi házat normális környéken nem találsz 50 millió Ft alatt
júl. 12. 16:43
 22/29 anonim ***** válasza:
54%

Nem, nem élek álomvilágban, sőt, neked fogalmad sincs arról, hogy én hol és miben élek.


Az, hogy kinek mi a "normális családi ház" és mi a "normális környék", eléggé relatív.


A fél ország olcsóbb házban él, mint 50M, s számukra az normális. Sőt, a bolygó lakosainak 80%-a 50M-nál olcsóbb házban él, s számukra az normális.


Érdekes, hogy a kérdésben még fogalmad sincs, hogyan lehetne "normális" pénzt keresni, a 21-ben meg te osztod az észt nekem.


Szóval, a kommentjeid alapján "TE EGY ÁLOMVILÁGBAN ÉLSZ". Neked a havi 400 nettóból soha nem lesz 50 milliós házad.


De 10-20 milliós sem...

júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
23%

Még lehet élni belőle nem könnyen de még.

Havi háromszor mehetsz mellette vérplazmát adni.

júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
21%

"Az, hogy kinek mi a "normális családi ház" és mi a "normális környék", eléggé relatív."

És még csak nem is ezt kérdezte. De számonkér, hogy mért nem arra válaszoltál, amit nem kérdezett.:))

júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
23%
17: 62 000? Az egy főre csak élelmiszer? Mennyi időre?
júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
33%

25:

Élelmiszer (sok gyümölcs, növényi tej, hús, fűszerek, sajtok, krémek szendvics alapanyagok, sok zöldség, illetve víz és gyümölcslé) + kukás zsák. :D

júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
65%
1 főre, azt mondanám 3 hétnyi
júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
46%
17: 300-E alatti fizetésből élek úgy, hogy most 3 napos nyaralás után maradt kereken 100-ezrem és közben a fél hónapra már bevásároltam a nyaralás előtt. A belföldi nyaralás megvolt bőségesen 45-ezren belül, illetve a szállást 1 hónappal előbb fizettem és páromnak is kifizettem előre. A havi bevásárlás 70-E körül van, ebből az egészségtudatos kaja 65-E körül rúg. Tehát ott valamiben probléma van és imádom az ilyet. Megpróbálok legalább 30-ezret megtartani kövi hónapra és párom még tartozik nekem 20-ezerrel.
júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
64%

28+

Ráadásul apámtól visszakaptam váratlanul egyben a 170-ezres tartozását, úgyhogy most kis dőzsölés lesz számomra és betervezünk még egy nyaralást. :3 (Persze spórolok is.) Persze ez külön helyzet, de a 250 körüli fizumból még én adogatok kölcsönbe állandóan.

júl. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!