Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi nettó 400 ezer forintból...

Havi nettó 400 ezer forintból meg lehet élni? Tudtok egyébb pénz szerzési lehetőségeket amivel ki tudnám egészíteni a fizetésem?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy eladom a vesémet csak az a baj hogy csak 1-szer tudnám megcsinálni, szóval ez hosszú távra nem lenne jó

júl. 12. 11:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
21%
a feléből is meg lehet
júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
13%
Meg lehet élni
júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
60%

@6


"a magyar emberek többsége szerintem"


Az a gond, hogy nem nagyon érted, hogy pontosan mi is a jelentése a "többség" szónak.


Így nehéz lesz többet keresni. Legalább az anyanyelved szavainak pontos jelentésével tisztában kellene lenned.

júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
69%

Meg lehet élni. Egészen minimális összegből is meg lehet élni abban az értelemben, hogy nem halsz éhen.

Csak ugye az életszínvonal nem mindegy.


Rengetegen beérik a kevéssel. Pedig a többségnek lehetne több is, csak tenni kéne érte.

júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

13-as szerintem te nem tudod hogy mit jelent a “többség” szó. Amúgy igen én valószínűleg tartom hogy több az olyan ember Magyarországon aki albérletben vagy olyan hitelből vásárolt ingatlanban él ami után még fizeti a hitelt, mint az olyan aki saját ingatlanban él.

A magyarok többségének biztos hogy nincs pénze saját lakásra, meg az emberek többsége nem akar sokáig a szüleivel élni ezért minnél előbb költözni akarnak ezért kénytelenek albérletbe menni vagy hitelt felvenni

júl. 12. 14:42
 16/29 anonim ***** válasza:
65%

Javaslataim:


1. Olcsóbb albérletet keresel, vagy olyan munkát vállalsz ahol van szállás.

2. Az étkezéseden spórolhatsz ha magadnak főzöl olcsó alapanyagokból Felejtsd el a rendelést, a mekit és társait.

3. Elmész vérplazmát adni. (valaki már ezt javasolta és szerintem jó ötlet)

4. Többletmunkát vállalsz, vagy munkahelyet váltasz magasabb fizetésért.


+1 Csökkentsd bármivel a kiadásdaidat!

júl. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
34%
Én havi nettó 420-at keresek, mellette csinálok fordításokat, hogy legyen kiegészítésem. Nem tudom, hogy egyesek hogyan élnek meg 400 alatti fizetésből, tegnap csak a bevásárlás volt 62k
júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
56%

@15


Ragaszkodhatsz a tévképzeteidhez, de azok attól még nem válnak igazzá.

júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
18-as tudod mennyibe kerül ma egy családi ház? Szerinted az átlag magyarnak hány évtizedig kell spórolnia hogy össze gyűjtsön annyit hogy hitel nélkül házat vegyen?
júl. 12. 15:48
 20/29 anonim ***** válasza:
39%

Tudom.


A legolcsóbb jellemzően 3-400 000, a legdrágább néhány milliárd. A kettő között meg bármennyi lehet.


Az átlag magyar pedig évtizedek óta benne él a lakásában vagy a házában, s rég kifizette azt.

júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!