Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi nettó 400 ezer forintból...

Havi nettó 400 ezer forintból meg lehet élni? Tudtok egyébb pénz szerzési lehetőségeket amivel ki tudnám egészíteni a fizetésem?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy eladom a vesémet csak az a baj hogy csak 1-szer tudnám megcsinálni, szóval ez hosszú távra nem lenne jó

júl. 12. 11:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%
Eladod mind 2 ot es problem solved
júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
68%
Mivel az emberek fele ennél kevesebből él, így biztosan.
júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%
Abszolút, ha nincs hitel/lakbér és az átlagfogyasztásban benne maradsz. Ha bármelyik van ezek közül akkor már húzós, nem lehetetlen, de be kell érni napi 2 étkezéssel, meg nem mész szórakozni.
júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
66%
Ha már mindenképp szervkereskedelem: 3 naponta alkalmanként 8-12k-ért eladhatod a vérplazmád
júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%
Tanulj és lépj előre karrierben
júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
3-as a magyar emberek többsége szerintem vagy albérletben vagy hitelből vett házban él. Én albérletben élek és éppen hogy csak megélek valahogy, ez a nettó 400 ezer Ft szerintem nem valami sok, szóval nem értem hogy bír valaki ennél kevesebb fizetésből életben maradni.
júl. 12. 12:14
 7/29 A kérdező kommentje:
4-es nem feltétlenül szerv kereskedelemmel akarom növelni a bevételemet, 2 hónappal ezelőtt még úgy csináltam hogy túlórákat vállaltam, csak hát sz@rban van az autó ipar és nem engednek emiatt túlórázni.
júl. 12. 12:21
 8/29 anonim ***** válasza:
64%
Hanem kell eltartanod senkit, akkor simán.
júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
17%

"3-as a magyar emberek többsége szerintem vagy albérletben vagy hitelből vett házban él."

Szerintem max. 5-6%-uk.

Azt ne vedd ide, amikor van egy családnak egy 6 fős családi háza, de már csak 3-an élnek benne, mert a többiek meghaltak, de megtartják annak ellenére, hogy jóval meghaladja az igényeiket, és egyvalaki még elmegy egy másik városba venni egy lakást hitelre.

Ekkor KÉT lakhelye van az illetőnek.

Tehát van már egy hitelmentes IS - pontosabban 6 főnyi hitelmentes ingatlana van a 3 főnek, azaz 2 hitelmentes férőhelyet is fenntart, és e MELLETT van a hitelezett lakása!!

júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
37%

"nem értem hogy bír valaki ennél kevesebb fizetésből életben maradni"

Én vagyok a 8-9-es, kb. 120 000 Ft-ből fenn vagyok.:)

Saját a lakás előszöris, és nincs mellette sehol más lakhatási lehetőségem, szóval nincs egy hátrahagyott szülői ház, dédmamai telek, legelő, nyaraló, sátor, fa sufni, stb. Minden bele van forgatva a lakásba.

júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!