Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire fontos szépnek lenni...

Mennyire fontos szépnek lenni a Wizzairnél?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok, izmos, és 162 cm. Az arcom is "helyes".

Angolom is Cambridge-felsőfok.


Kirúgtak az első körben.


Egy barátnőm azt mondta, hogy nem a képességeimmel van baj, hanem a külsőmmel, oda szupermodellek kellenek.


Egy màsik barátnőm szerint a stílusommal volt baj, kicsit "basicebb" legyek.


júl. 11. 10:02
 1/10 BeefEater ***** válasza:
100%

Wizzairt ilyen szempontból nem tudom, de azoknál a légitársaságoknál, amikkel én szoktam utazni ez határozottan nem feltétel.


Nem találtam erre információt a Wizzel kapcsolatban, de vannak légitársaságok, ahol 162 cm-nél magasabbnak kell lenned. Nem lehet, hogy ez volt a baj?

Mennyire tudsz úszni? "Vízbiztos" vagy?

júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolsz, hanyan jelentkeztek rajtad kivul es hany nyitott pozicio van?
júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
A 162 cm-nél álltam meg, mert ez eleve kizáró ok. A Wizzair oldalán is le van írva a jelentkezési feltételek között, hogy 210 cm magasra fel kell tudnod nyúlni, kb min 170 cm magasnak kell lenned. Innentől kezdve a többi tulajdonságod mindegy, a steward/ess munkakörre a magasságod miatt nem felelsz meg, más légitársaságoknál is ez az előírás.
júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a magasságoddal volt gond.
júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 lilinemeth455 válasza:
100%
A barátnőd nem komplett, a fapadosokhoz nem kell szupermodellnek lenned, sőt én még emiratesnél is láttam elég átlagos kinézetű utaskísérőket. Nem az a fontos hanem az, hogy mennyire vagy barátságos, mosolygós és magabiztos. Lehetsz te akármilyen szép, de ha undok fejet vágsz és nem mersz a vizsgásztaró szemébe nézni az nem fog tetszeni nekik. Gondolom nem a magasságoddal van a baj, mert azt csak lemérted otthon, hogy megvan e a 210 cm.
júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Többieket csak megerősíteni tudom. Valószínű a magasságod volt a baj. Az hogy mennyire vagy szép manapság szerintem már csak a kelet ázsiai társaságok nézik nagyon durván (khm... Korean Air... khm)
júl. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%

Próbálkoz a LOT-nál, nagyon jó munkahely!

Ha azon múlik, tanulj meg 10 centis magassarkúban járni 8-10 órán keresztül...

Amúgy a légiutaskísérő csak egy repülő pincér. Pincér meg a földön is lehetsz, ha arra vágysz!

júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Cimborámat sem vették fel, pedig 5 felsőfokúja van és jó modorú, izmos, 176 cm magas férfi. Be sem hívták interjúra.
júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
@7 Nagyon remélem egy utaskísérőnek sem kell veled foglalkoznia ha tényleg azt gondolod annyi a munkájuk hogy "pincérnő"
júl. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Mert beképzelt vagy. Abból is érezni, amit leírtál. Oda nem öntelt cicababák kellenek, hanem olyanok, akik jól tűrik a hüe utasokat és a spártai körülményeket, katonás szabályokat is és mellette szépek és beszélnek angolul is. A felsorolt adottságaiddal meg egy egyetemi diplomával sokra viheted. Anélkül meg irány a kondi és fogj ki magadnak valami jól kereső pasit és akkor nem kell dolgoznod.
aug. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!