Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezt fontos lehet megemlíteni...

Ezt fontos lehet megemlíteni önéletrajzban illetve állásiterjún?

Figyelt kérdés

Gimi után kihagytam 2 évet, mert külföldön dolgoztam aupairként. Majd utána elkezdtem egy szakot itthon, ami nem azt adta amit vártam. Így 2018-ban kezdtem el az egyetemet amit el is végeztem és szerettem, gazdasági szak.

Közben elkezdtem gyakornokoskodni egy kis cégnél majd egy nagy multinál, azóta itt már szeniorabb pozícióban vagyok, az egyetemet is 2 éve elvégeztem. Most szeretnék váltani céget.

A most frissített önéletrajzomban nem említettem meg sem azt,hogy kihagytam 2 évet,sem az elkezdett de befejezetlen szakot, úgy véltem hogy a releváns egyetem és a szakmai tapasztalatok elegendőek.

Be is hívtak több helyre interjúkra a héttől kezdődően.

Ti az interjún ezeket a dolgokat megemlítenétek, vagy ott sem lenne releváns?

Igazából korban olyan 3 évvel vagyok elcsúszva attól,ahol "tartanom kellene". 23 évesen kezdtem azt a szakot ahol le is diplomáztam, most lettem 28. Ezt fontos megemlíteni interjún, vagy lényegtelen? a születési dátumom sincs benne a cv-ben.



jún. 24. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell a cvbe, ha kérdezik 3 evet kint voltál, mint aupair a nyelvtanulás miatt és hogy legyen elég pénzed tanulni
jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
nem kell
jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
jún. 24. 13:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!