Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan szerezzek pénzt vállalk...

Hogyan szerezzek pénzt vállalkozásra?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne 10 millió forintra vállalkozásra. Kész üzleti tervem van, van vállalkozási múltam is.

Hitel nem jöhet szóba mert nincs saját tulajdonú lakásom illetve van diakhitelem is és nem adnának ennyit.

Befektető sem jöhet szóba.

Kölcsön nem tudok kérni senkitol.

Miért nem adnak kezdő vállalkozoknak vissza nem térítendő támogatást?


júl. 7. 10:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Tehát bedőlt.
júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11-es: Az ertelmezesed egyenlő a 0-val. Nem bedőlt. Én én hagytam abba.
júl. 7. 14:22
 13/20 anonim ***** válasza:
19%

Azért valjuk be egy munkaerő közvetítiő cégtől nem épp mérnököt vagy szívsebészt szoktak kérni, hanem takarítót, mosogatót, árufeltöltőt ilyesmit. Nem egy bonyolult meló, nem nagy fizu.

Az én munkahelyem is inkább a takarítókat külsős cégtől "kölcsönözte" dolgozni egyik se szererett, de panaszkodni a kevés fizura viszont igen. Egyszer kaptak egy nagyobb emelést. Szerinted onnantól jobban dolgoztak? Motiváltabbnak érezték magukat? Hát, nem. Ugyan úgy panaszkodtak és alig dolgoztak.

De ha te ebből a vállakozásból nem tudtál kiszedni annyit, hogy most legyen tőkéd egy következő vállakozáshoz az csak azt jelenti, hogy nem csináltál jól semmit.


Nekem egy vállalkozó haverom van, de neki nem toltak semmit alá. Szorgalmasan dolgozott, lett egy kevés tőkéje, belevágott a vállakozásba, azóta van 1-2 alkalmazotja is, mert tele van melóval.

Nincs lehetetlen csak tehetetlen.

júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%

"Miért nem adnak kezdő vállalkozoknak vissza nem térítendő támogatást?"


Mert az egyéni vállalkozások 90%-a csődbe megy másfél éven belül, az meg nem jó üzlet az államnak.

És akkor a csalókról meg nem is beszéltünk.

júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha komolyan azt gondolod, hogy mindenki, aki vállalkozást indított, örökölte vagy ajándékba kapta hozzá a pénzt, nem kevés embert sértettél meg, akinek a múltja erre rácáfol. Egy biztosan közös bennük: VOLT olyan pénzkereseti mód, amit nemcsak nem zártak ki eleve, de következetesen végig is csináltak, hogy megteremtsék a tőkét. Utána a saját kockázatukra keményen és okosan dolgoztak, hogy az ő vállalkozásuk ne dőljön be.
júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
60%

Ismerös intézetis gyerek volt, se kutyàja se macskàja senkitől nem kapott semmit, mert nem is volt senkije. Még is vàllalkozó.


Szóval fejezd be a hisztikét.

júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kérdező a leírásod alapján örökölted, ajándékba kaptad a cégedet, csak csődbe vitted! Ezek után ki adna neked újabb 10m-os ajándékot?
júl. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fsznak koltesz havi 100kt autora? Keress a lakohelyeden allast es menj biciklivel. Tessek sporoltam neked 100kt.

Ugye mennyivel elorebb vagy?

júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
80%

Ha sajnálatad, hogy 1500-ért dolgoznak akkor miért nem fizettél többet? :D

Akkor motiváltabbak lettek volna, jól is teljesítettek volna és még mindig lenne munkátok, mert ugye a motivált, jól teljesítő dolgozók manapság ritka kincs.

júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

“Miért nem adnak kezdő vállalkozoknak vissza nem térítendő támogatást?”


1. Korábban volt ilyen pályázat.

2. Miért várod hogy az állam ingyen pénzt adjon ha más (bank) kölcsönben sem mer adni?


Befektető miért nem jöhet szóba?

júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!