Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vállalkozáshoz hogyan szerezze...

Vállalkozáshoz hogyan szerezzek pénzt?

Figyelt kérdés

Ha van egy ötletem de nincs rá keret akkor honnan szerezzek rá pénzt?

Hitel és befektető nem jöhet szóba. Önerőm nincs. Hitelt meg nem adnak azért nem jöhet szóba mert minimum 50 millió ft kéne.


2021. febr. 23. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Befektető miért nem jöhet szóba?

Egyébként egy ötlet kevés, megfelelő stratégia is kell a kivitelezéséhez. Erre is jó lenne egy rutinos társ.

2021. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ha láttátok azt a vieeót ahol mobiltokokat csinálnak mobilfox vagy mi a neve.

Nekem az ötletem nem írom le hogy mi de az alapja vagyis a nyomtatás nyomtatógépek benne vannak a tervben. Viszont eleve ott kezdődik hogy raktár bérlés, eszközök beszerzése, alkalmazottak felvétele, rengetek engedély, marketing, és még sorolhatnám mennyi minden kell. Minimum 50 millió de ez nagyon az alja.

Viszont jelenleg alkalmazott vagyok de az alkalmazotti mukában megfogok bolondulni nem scak a kevés fizetés miatt hanem mert nincsenek előre lépsek pláne most.

Ezért kell lépni és ez csak vállalkozással érhető el semmi mással.

2021. febr. 23. 18:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnád valami kisebbel kezdeni? Szépen beletanulsz a vállalkozói létbe, a partnerekkel való kommunikációba, az alkalmazottak kezelésébe, összeszeded rá a lét, és azután vágsz bele.


Szerintem így túl nagyot akarsz ugrani elsőre, és akkor is erősen kétséges a mutatvány sikere, ha történetesen megvolna rá az 50-80-100 millió.

2021. febr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mivel kezdjem szerintetek?
2021. febr. 23. 18:40
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen valami olyasmivel, amihez értesz, és/vagy amibe hamar bele tudsz tanulni, mert érdekel.


Emellett bármi mellett is döntesz, mélyedj el a marketingben, mert arra szükséged lesz.

2021. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Raksz egy lottót és reménykedsz.


Gyakorlatilag minden más reális lehetőséget kizársz.

2021. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
0 vállalkozói tapasztalattal bíró emberbe (ha ez vagy) senki nem fog 50 millát tolni.
2021. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Fasza hogy ebbe a k..uva országban sehogy se lehet meggazdagodni aki nem született bele gazdag családba.
2021. febr. 23. 19:17
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

"Fasza hogy ebbe a k..uva országban sehogy se lehet meggazdagodni aki nem született bele gazdag családba."


Nem csak ebebn az országban drága, hanem bármelyikben.

Elon Musk apja smaragdbánya tulajdonos volt.

Bill Gates anyja több nagy cégben igazgatósági tag.

Dan Bilzerian apja nagypályás gazdasági szélhámos

2021. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Itt tök különböző feladatokat akarsz egybevonni. Gyártani, és eladni teljesen más dolog.

1. lépés add el azt amit más gyárt. Ha ez megy, akkor esetleg szó lehet róla, hogy te is gyártsad. Máris nem kell hozzá 50 millió.

Vagy bérgyártass mással X darabot és azt add el.

2021. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!