Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy újonnan indult vállalkozás...

Egy újonnan indult vállalkozás esetében hogyan szerezzek ügyfeleket a semmiből?

Figyelt kérdés

Animációkat, explainer videókat készítek, 3D sem akadály. Készítettem egy mai trendeknek többé-kevésbé megfelelő weboldalt a munkáimmal, tanultam autodiktata módon marketinget, kommunikációt, ezeket felhasználtam az oldalon.

Mivel érdemes elindulnom, hol hirdessek, ahol a célcsoportom engem választhat teljesen új szereplőként a piacon?


2020. jan. 31. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Google Ads, Facebook, szakmai oldalak. Erre bizony költeni kell.
2020. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze, nem is ingyen gondoltam. Inkább attól félek, hogy nem jön majd egyetlen megkeresés sem.
2020. jan. 31. 16:04
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
A vállalkozást forditva szokták inditani piackutatás után.Ha van realis kereslet akkor jön létre a vállalkozás a kerelet kielégítésére. 😊
2020. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
készíts yt-ra videókat/tutorial videókat.. az emberek lusták.. inkább fizetni fognak, hogy valaki megcsinálja nekik, mint hogy megtanulják.
2020. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Öö...igen, és pont ez a célom, hogy nekem fizessenek. Egy vállalkozó egyébként nem fogja megtanulni, mert nincsen rá ideje. Főleg nem úgy, ahogy én csinálom meg, mert közel sem elég a programismeret ahhoz, hogy egy videó eladjon.

Konkurencia akar egyébként elég, szóval kereslet az biztosan van.

2020. jan. 31. 18:18
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Ezzel a kérdéssel kellett volna kezdeni, mielőtt egy karaktert is leütsz.
2020. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként vállalj ingyen/jótékonysági kisebb melókat, azokat vízjelezd rendesen, meg postolt a közösségi médiában nagyon erősen és akkor rádtalálnak majd először a kisebb üzletek, utána a nagyobbak.
2020. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ott hirdess, ahol a célcsoportod jelen van. FB-on például elég jól lehet szűrni azokra az emberekre, akiket érdekelhet a szolgáltatásod.


Minél inkább tisztában vagy a célcsoportod jellemzőivel és igényeivel, annál könnyebb dolgod lesz, és annál olcsóbb (hatékonyabb) is a hirdetés.

2020. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Angol nyelv elsajátítása(ha még nem menne) és külföldre dolgozni. Miért?


Mert simán alá tudsz ígérni a külföldi áraknak úgy, hogy az a magyar árak többszöröse.

2020. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9: nem egészen. Ennyi erővel mindenki Pakisztánból meg Indonéziából dolgoztatna az éhbért is fényűző luxusként megélő szerencsétlenennek, mint ahogy teszik is. Viszont az is számít szerencsére, hogy ha le kell adni a melót 30 napos határidővel, amire mindenki fél éve készül, akkor a mindenkiből mindenki elérhető legyen helyben.
2020. febr. 1. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!