Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan szerezzek pénzt vállalk...

Hogyan szerezzek pénzt vállalkozásra?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne 10 millió forintra vállalkozásra. Kész üzleti tervem van, van vállalkozási múltam is.

Hitel nem jöhet szóba mert nincs saját tulajdonú lakásom illetve van diakhitelem is és nem adnának ennyit.

Befektető sem jöhet szóba.

Kölcsön nem tudok kérni senkitol.

Miért nem adnak kezdő vállalkozoknak vissza nem térítendő támogatást?


júl. 7. 10:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Kezdj el dolgozni alkalmazottként, gyűjtögess, építs kapcsolatokat és akkor pár év alatt meglesz a kezdő tőke vagy valami amire már tudsz hitelt felvenni
júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

Összegezve:

-nem akarsz hitelt

-nem akarsz befektetőt

-van már minimum egy bedőlt vállalkozásod

-nem akarsz spórolni

-elvárod, hogy adjon valaki feltétel nélkül és ne is kérje vissza


Azt viszont nem értem, miért tartottad fontosnak azt is leírni, hogy rendelkezel üzleti tervvel??? Esetleg ezt szeretnéd velünk véleményeztetni?

OK, rendben van küldheted!

júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Elmész dolgozni és évek alatt összeszeded. Nincs nyaralás, nincs bulizás, nincs impulzus vásárlás, nincs ájfón cserélgetés évente.


Senki nem fog a 2 szép szemedért 10 millát odaadni neked garancia nélkül, hogy égesd el.

júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Na tegyük tisztába.

31 éves felnőtt dolgozó férfi vagyok. Mivel nincsenek kapcsolataim se nem örököltem semmit es nem is fogok nincsen kezdő tökem. 2019 óta a fizetésem kb 400 ezer Ft amiből 180 ezer Ft elmegy albira és 100 Ft autóra.

Marad a 400 ezerből 120 ezer Ft amiből élnem kell egy hónapon keresztül.

Nincs iPhone, nem dohányzok, nem bulizok.

Van egy jó szakmám csak ezt a szakmát vállalkozásban érdemes csinálni mert alkalmazottként nem fizetnek meg a cégek.

Viszont ehhez pénz kell.

Korábban volt egy munkakölcsonzo cégem viszont annyira nem akartak fizetni a partner cégek hogy így normális fizut sem tudtam adni az alkalmazottaknak és végül nem tudtam csinálni.

Utána 26 évesen lett egy szakmám és ebben is dolgozom mai napig.

A szakmám egészségügyi kártevőírtó.

Amihez kell pénz: autó, eszközök, telephely, engedélyek, marketing költség és stb.

júl. 7. 10:38
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

De most mit szeretnél ezzel?


Mi sem kaptunk semmit a férjemmel, nem volt semmink, kimentünk külföldre két munkahelyre dolgozni, spóroltunk, abból telt később iglnfatlanra meg vállalkozásra.


Senki nem fog neked adni 10 milliót, ez az igazság.

júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Jó akkor külföld.

Kedves 5-os. Hogyan mentetek ki? Hol lakatok? Ki szervezte a munkát? És stb.

Csak mert a net 90% al teli van kamu külföldi lehúzos munkákkal.

Persze ha kint ismerősöd akkor úgy könnyű kimenni.

júl. 7. 10:50
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Hát akkor úgy tűnik ez a vállalkozás máris bedőlt.
júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

A kifogásgyártás az látom nagyon megy, ha valaki járható utat próbál ajánlani.


Engedd el inkább ez a vállalkozós lázálmot...


"Korábban volt egy munkakölcsonzo cégem viszont annyira nem akartak fizetni a partner cégek "


Mivel vagy kibiztosítva hogy a következő vállalkozásod nem ugyan így fogja bevégezni?

júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%

Csinálj dugulás elharitó vállalkozást!

Nagyjából 1milliobol megvan az alap geppark.

Hirdeted, dolgozol, keresel, aztán lehet fejlődni.

Nem egy rocket science...

júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Milyen kifogás gyártás J

Jóember?

Nem értelek. Ki akar egy cégnek magyarországi cégnek alkalmazottja lenni. Amikor sohasem lesz annyi a fizu hogy elég legyen ehhez a nyomorult elérhethez.

Akik kapnak rokontol, családtól, orokolnek stb pénz. Azok csinálnak vállalkozást milliókat, ölnek bele csakhogy a konkurenset kicsinaljak, és utána sza@ert hu.gyert dolgoztatnak alkalmazottakat.

Én kiakarok ebből törni, de ez csak úgy lehetséges hogyha vállalkozók.

És a munkakölcsonzo cég nem dőlt be egyáltalán hanem én hagytam abba, mert sajnáltam az embereket hogy nettó 1500 Ft órabérért dolgoznak.

Aztán nem is voltak később motiváltak, és végül a munkában sem teljesítettek jót. Ezért hagytam abba.

júl. 7. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!