Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem fizetnek ki, mit csináljak?

Nem fizetnek ki, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elmentem egy vállalkozóhoz segédmunkásnak, szerintem nem vagyok bejelentve rendesen, állítólag napiban igen, a gond az hogy nem fizet ki időben/ rendesen, mindig előlegeket ad/kb morzsákat, tartozik nekem 117.000rel.

Nekem semmi megtakarításom, de már úgy érzem hogy feleslegesen dolgozok ott, már nekem kell futnom a saját pénzem után, állandóan kamuzik valamit hogy nem fizették ki őt stb stb

Hogyan kéne ebből kiszállni?21/F


júl. 6. 20:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem, azt mondta hogy napi bejelentésben vagyunk, utána megkérdeztem hogy mindennap? Aztán mondta hogy maximum 15 nap lehet egy hónapban.

Megkérdeztem hogy élni szokott-e ezzel a maxxal, azt válaszolta hogy nem, magyarul kb be sem jelent

Még valami

Azt mondja hogy más cégeken keresztül dolgozunk, és 30 napos átutalási idők vannak, ez miatt nem tud engem hetente/ kéthetente fizetni, ő mindenképp azt szeretné hogy havi fizetésben legyek

Ez nekem nem szimpatikus, így hogy be sem vagyok jelentve, bármikor megszopathat és egy egész hónapot ingyen dolgoztam

júl. 8. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!