Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit lehet kezdeni ezzel a...

Mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel? (Home office probléma)

Figyelt kérdés

6 hónapja munkahelyet váltottam.

A fizetésem is kicsit magasabb,de annyira nem nagy a differencia.Nem a pénz volt a fő ok a váltásnál.


Az új munkahely keresésénél számomra fontos kritérium volt,hogy legyen heti 4 nap home office.Előző munkahelyemen, ennél kevesebb volt.


Találtam is egy helyet.Viszont, 1 hónappal ezelőtt levették a home office napok számát 4 napról kettőre.

Én teljesen ki voltam akadva, meg sokan mások is.Több kolléga figyelmen kívül hagyja az új szabályozást és többet van otthon,mint 2 nap, de mindenki kapja kollektívan a fenyegető e-maileket emiatt.

Mások meg megpróbáltak egyénileg kialkudni valamit, sikertelenül.Én is szóltam miatta, mert nem a szomszédban lakom, hanem 70 km-re.


Teljesen mások a feltételek, mint amikor a vállalathoz beléptem.Ráadásul a home office visszavétele csomó kiadás a cégnek.Több bejárást kell fizetni, több áram, víz fogy.



Nem marad más csak a felmondás, új munkahely keresése?

6 hónap munkaviszony nem néz ki jól az önéletrajzban.


júl. 6. 14:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta hogy bele kell írni ezt a 6 hónapos munkaviszonyt az önéletrajzodba. Számtalan ember van akiknek pár hónapos munkatapasztalataik vannak, szerinted ők ezeket beleírják? :D
júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Milyen munkák ezek, ahol ennyi home office lehetséges?
júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
IT meg irodai munkák. Manapság azért nem kis pénz fenntartani egy irodát.
júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!