Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásajánlat elfogadása után?

Állásajánlat elfogadása után?

Figyelt kérdés

Felvettek és elfogadtam egy állásajánlatot nagy céghez,irodába. Ez az első főállásom, eddig gyakornok voltam (illetve még vagyok jövőhétig).

Úgy van, hogy keddig kell elfogadnom, tegnap küldték az ajánlatot. Én tegnap este el is fogadtam és elküldtem amiket kértek (adatok).

De utána, azóta semmiféle visszajelzést nem kaptam. Ilyenkor várnak keddig, amíg letelik az idő ami az ajánlat elfogadására volt? Csak mert én hétfőn mondanék fel a jelenlegi gyakornoki helyemen, de félek, hogy nem reagáltak az elfogadás óta.

Ilyenkor még visszatáncolhatnak az ajánlatból? Vagy olyat nem tehetnek?



júl. 5. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már nem valószínű,de várd meg a jelzést utána mondj fel.
júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg már elkezdték a folyamatot, csak nem szólnak az összes kis lépésről, de várd meg amíg biztos lesz. Felmondási időd viszont nincs a mostani helyednél?
júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs felmondási idő.
júl. 5. 18:39
 4/4 anonim válasza:
ilyeneket raknak be az irodába????
júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!