Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van valami feltétele annak,...

Van valami feltétele annak, hogy egy dolgozót X pozícióra jelentsen be a munkáltató?

Figyelt kérdés

Itt speciel szoftverfejlesztőre gondolod, vagy valamilyen pozícióra ami azt sugallja, hogy a dolgozó fejleszt, programozik.


Van ennek valami feltétele? Pl diploma, vagy valami egyéb képesítés, ilyesmi?


Ha van, van valami odlal, ahol megnézhetem, minek mi a követelménye?


6 hónapja kezdtem fejleszteni, és most tűnt fel, hogy hivatalosan mint rendszergazda vagyok bejelentve.


Nem tudom ez a jövőben gondot okozhat-e munkakeresésnél pl.


júl. 4. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:

"6 hónapja kezdtem fejleszteni, és most tűnt fel, hogy hivatalosan mint rendszergazda vagyok bejelentve."


Ezzel mi a probléma, ha megvan hozzá a végzettséged. Ha nincs meg, az a munkáltató baja, miért nem ellenőrzi le még időben, hogy valóban festő vagy, ha azt állítod magadról.

júl. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nincs. Pontosan szabályozva van, hogy mik azok a szakmák, amiknek a gyakorlása adott végzettséghez kötött (hogy egyértelmű példákat hozzak: orvos, pilóta), de ez nem ilyen.
júl. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 köszi!


#1 önéletrajz miatt főleg. Voltam már olyan cégnél, akik csináltak background check-et, és azért nem vettek fel, mert nem arra voltam bejelentve egy adott céghez, ami a CV-ben volt.

júl. 4. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!