Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes jelentkezni ugyan...

Érdemes jelentkezni ugyan arra a munkahelyre, ahonnan korábban már kirúgtak?

Figyelt kérdés
Az új emberkének is lejárt a próbaideje és úgy látszik őt is kirúgták, mert újra embert keresnek.

júl. 3. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem érdemes, mert a belső HR rendszerükben valószínűleg szerepelsz. Jelentkezéskor, ha releváns lennél, akkor úgy is leellenőrzik ezt (persze, ha nem tudja, az adott HR-es ki is vagy).


Kérheted ennek az információnak a törlését a GDPR felejtés joga miatt. Én már megjátszottam pár céggel, hogy kikértem a rólam tárolt információkat (GDPR erre is jogod ad) és utólag töröltettem.

júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Mikor és miért rúgtak ki? Ha egy-két éven belül és minőségi probléma miatt, akkor felesleges, a HR és a főnököd végképp emlékszik az esetre. :) Ha fűnyíró elven létszámot kellett csökkenteni és pont beleestél, de a munkáddal nem volt probléma, és most mégis kell egy ember... akkor nem ez lenne az első eset, hogy így újra alkalmaznak valakit, akit kirúgtak.
júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem 2022 évvégén kirúgtak 1 hét próbaidő után. Majd 8 hónappal később ez a volt munkaadó nyúzott, hogy menjek vissza hozzájuk. Szerettem ott dolgozni, szóval visszamentem. Azóta is ott dolgozok. Bár lehet idén már fölmondok, nagyon nincs okom már odajárni. :) Amennyi idő szerettem volna ott tölteni főállásban azt már elértem.
tegnapelőtt 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt mondják, hogy a próbaidő végével mindenkit kirúgnak. Egy önkormányzat, közszférában 6 hónap a próbaidő. Most kb lejárt a 6 hónap, amióta eljöttem onnan és most megint hirdetik a helyet. Aki elöttem ült az irodában, ő is csak 6 hónapig volt.
tegnapelőtt 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Nálam ezt a Videoton Eas Kft-nél játszották el. A próbaidőm legutolsó napján rúgtak ki. Állítólag az ukránok miatt...
tegnapelőtt 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!