Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire vészes ha ugyan oda...

Mennyire vészes ha ugyan oda jelentkeznék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most dolgozom egy cégnél, ahol több cég ad megbízást munkára. Vannak átmeneti munkák vannak állandók. Az enyém most fejeződött be és most új munkákat adnak. Kezdem unni az állandó betanulást és hogy ide oda raknak, bejelentés is érdekes.

Láttam ahol a cég saját munkára keres embert, ugyanarra amit mi csináltunk. Érdemes jelentkeznem? Attól félek, hogy szólnak a hresek a mostani cégemnek erről, hogy jelentkeztem és lebukok.... Vagy gondolom ezek az adatvédelmi dolgok sok helyen szigorítva vannak és nem mondhatnák el? Dillemmában vagyok.


2021. ápr. 11. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Kölcsönzött munkaerő vagy, és a saját állományba jelentkeznél?

Én nem neten jelentkeznék feltétlen, hanem megpróbálnék belsős környezetben utánaérdeklődni.

2021. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, munkaerő kölcsönző cég. Sajnos kontaktom nincs hozzájuk, nekünk nem adtak. Néha belsős emailben tartottuk a kapcsot, ha kérdés volt. Mi teljesen más helyszínen dolgoztunk.
2021. ápr. 11. 11:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kölcsönzős vagy, akkor a jelenlegi helyen érdeklődj, hogy átvennének-e fix állományba.

Arra számíts, hogy nem véletlenül bérelnek munkaerőt, max a legjobbakat szokták átcsábítani, ha kell az ember.

2021. ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább néz ki úgy, hogy egy cégnél dolgozol, ami alvállalkozója egy másiknak (ahova menni akarsz). Ez nem munkaerő kölcsönzés, ha az lenne, akkor nem a te céged adná a feladatot, hanem a partner cég, mivel ilyenkor ők a munkáltatói jogkör gyakorlója.
2021. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!