Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2021 január óta hány százalékk...

2021 január óta hány százalékkal nőtt a fizetésed?

Figyelt kérdés
Ha nem megy a százalék-számítás, nominális értéket is írhatsz…

júl. 2. 21:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%
Akkor nettó 2000, most nettó 1900 az órabérem. Haha. (Egy aksigyár) 😢😢
júl. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából csökkent, akkor vezető pozícióban nettó másfél millió körül kerestem, most egy sima senior fejlesztő vagyok, 1,2 millió nettós fizuval.
júl. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%
Másfélszeresére nőtt nagyjából. Ugyanaz a cég, ugyanaz a munkakör. De így is pocsék, fos a fizu, szóval a %-os emelés mértéke nem jelent semmit. tavaly december óta közel 30%-al emeltek, de lóßaszt nem ér az egész. Külföldi melóban gondolkodom szeptembertől.
júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%

0%


‘20-ban emeletek utoljára, azóta egy fillért se.

júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Miért pontozták vajon le az egyes válaszom? Rosszul számoltam szerintük, vagy mi? Mit jelent itt a “nem hasznos” válasz? 😅
júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
20% nagyjából amivel több lett
júl. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
15-ös: hülyén van megcsinálva ezen az oldalon, mert nem a válasz hasznossága szerint értékelnek az emberek, hanem, hogy tetszik-e nekik vagy sem. Egy nem tetsző válasz is lehet hasznos, de hát a legtöbben ide nem jutnak el, szóval ne akadj ki ezen :)
júl. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
K.b. 40%-kal, amibe plusz munka is került és az egyik pótlék is emelkedett külön. Önmagában csak 25% körül lett volna.
júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
95%ot. Akkor voltam pályakezdő. Most ugyanannál a cégnél vagyok, ugyanabban a pozícióban, csak több a munkám és a felelősség mint akkor.
júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!