Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen irodai munkákkal lehet...

Milyen irodai munkákkal lehet jól keresni?

Figyelt kérdés
Konkrét szakmákra gondolok, illetve érdekelne mit tanultál hozzá, ha saját karrierről írsz. :)

jún. 27. 11:46
 1/5 anonim válasza:
60%

Jobban jársz, ha nézel pár szakmát és rákeresel a szakma nevére és hozzáírod, hogy salary guide at Budapest


Itt a gyakorin nem fogsz értelmes és valós választ kapni.

Valamelyik nap is olvastam itt egy kérdést egy fejlesztő sráctól aztán a kommentekben őrületesen nagy baromságokat írtak. Pláne, hogy valaki leírja majd, hogy lapmegsemmisítő és a havi fizetése 2 millió, mert örökölt 10 lakást. A kettőnek semmi köze egymáshoz, de azért mégis úgy érzi, hogy meg kell jegyeznie és leírnia ezt az infót. A gond az, hogy ő elhiszi, hogy lapmegsemmisítőként keres ennyit, mert jelenleg abban dolgozik. Ez most csak egy random példa volt.

jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

"Valamelyik nap is olvastam itt egy kérdést egy fejlesztő sráctól aztán a kommentekben őrületesen nagy baromságokat írtak"


Miket irtak?

jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Első válaszolóra ne hallgass, ő csak egy kelet-magyarországi falusi proli ahol nettó 250 ezer feletti fizetést nem lehet elérni ezért hihetetlennek találja azt, hogy tanult, diplomás szakemberek több éves tapasztalattal, nyelvtudással nemzetközi multiknak budapesten több milliót keresnek. Nézd meg a contractori béreket és a salary guidekat, IT, villamosmérnök, gazdasági területeken simán repkednek a 2 milliós fizetések megfelelő tapasztalat mellett. Jahh nem egy iratmegsemmisítő fog annyit keresni, de egy 5+ éves tapasztalattal és piacképes szaktudással rendelkező ember simán.
jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Én architect vagyok, havi br 3 milla felett.
jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
35%

#3: te hülye vagy?

Azt mondod ne hallgasson rám, majd ugyanaz ajánlod neki, amit én.

jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!