Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rájöttem hogy az irodai munka...

Rájöttem hogy az irodai munka való nekem. Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Tiszta munkát szeretnék végezni,csak 1 műszakos pl 8 tól 4 ig, hétvége szabad legyen. Ezeknek a feltételeknek az irodai munkák megfelelnek. De nincs konkrét dolog ami érdekel. Van valami oldal ahol szépen le van írva minden munkáról minden? Hogy így beleláthassak egy kicsit. Eddig gyárban dolgoztam és piszkos munkát, rájöttem hogy nagyon távol áll tőlem. Hogy jöjjek rá hogy az irodai munkák közül melyik lenne nekem a legmegfelelőbb? Programozást kivéve
jún. 24. 16:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Fuvarszervezés, árukiadás, bérszámfejtés, könyvelés, ügyintéző pl. bankban, önkormányzatnál, kormányablakban

Stb.

jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
És mihez értesz, milyen végzettséged van, mi érdekel?
jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Cisco Solutions Architect, BA Developer, AI Engineer, Cloud Engineer, Cyber Security Architect... A sor folytathato oldalakon keresztul.
jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem értek semmihez, de bármit kitanulok amiben nincs sok matek meg nem túl monoton
jún. 24. 19:29
 5/17 A kérdező kommentje:
Nincs konkrét dolog ami érdekel,érdekel az hogy irodában dolgozzak, tiszta munka és nyugalmas, nem túl monoton, de ha kicsit az is nem baj. Ennyi
jún. 24. 19:30
 6/17 A kérdező kommentje:
Fontos hogy 1 műszakos legyen és hétvégén szabad legyek. Jó lenne valami weboldal ahol lehet ilyen munkákról olvasni, hogy eldönthessem melyiket válasszam
jún. 24. 19:34
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Érettségid van?
jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

"Nem értek semmihez"

"irodában dolgozzak, tiszta munka és nyugalmas, nem túl monoton"

"1 műszakos legyen és hétvégén szabad legyek"


A hatalmas fizetést kihagytad. Jótündér keresztanya majd elintézi neked.

jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos irodai , villanyszerelőnek tanultam de pályát tévesztettem
jún. 24. 19:51
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor első körben szerezz egy érettségit!
jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!