Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rájöttem hogy az irodai munka...

Rájöttem hogy az irodai munka való nekem. Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Tiszta munkát szeretnék végezni,csak 1 műszakos pl 8 tól 4 ig, hétvége szabad legyen. Ezeknek a feltételeknek az irodai munkák megfelelnek. De nincs konkrét dolog ami érdekel. Van valami oldal ahol szépen le van írva minden munkáról minden? Hogy így beleláthassak egy kicsit. Eddig gyárban dolgoztam és piszkos munkát, rájöttem hogy nagyon távol áll tőlem. Hogy jöjjek rá hogy az irodai munkák közül melyik lenne nekem a legmegfelelőbb? Programozást kivéve
jún. 24. 16:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Villanyszerelőként először arrafelé nézegess, pl. értékesítő nagyobb villamossági üzletben, ahonnan idővel el tudsz menni beszerzés vagy logisztika irányba.
jún. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Hát irodai munkához először szerezz érettségit, utána lehetőleg diplomát vagy két nyelvtudást.
jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes irodai munkához minimum érettségi (és sokszor felsőfokú angol) a belépő. Ha pedig nemzetközi multi, akkor mindenképp kell az angol is, mert sokszor az a munkanyelv.
jún. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%

Villanyszerelőként most milliókat lehet kaszálni havonta, indits vállalkozást. Nem értem mi a probléma, minden lehetőség adott, ezerrel pörög az építőipar, mindenféle felújítás a virágkorát éli, megspékelve az állami támogatásokkal... Irodai munkával, még komoly egyetemi végzettséggel is jó ha harmadát-negyedét megkeresik mint amennyit az építőipari szakemberek keresnek.

Már egy culágernek is 30-40ezer a napidíja, szakemberként 80ezer az alja, elképzelni nem tudom hogy ilyen jó világban hogy mondhatod hogy pályát tévesztettél.

Inkább azok tévesztettek pályát, akik irodában vannak egyetemi diplomával meg nyelvvizsgával, mert lassan le se szarják őket, nincs megbecsülés hanem csak egy sablon menti rabszolgamunka, aztán ezér a szarér éveket elcsesztek az egyetemen...

jún. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted, mit csinàlnak egy irodàban? Mi az, ami vonz az irodai munkàban?
jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
70%
Ember, pénzügy számvitel munka és bérügy területén szakirányú végzettséggel nem találok irodai munkát, mint ahogy sokan mások irodai ügyintéző szakmákkal! Te mit akarnál irodán egy érettségi nélkül szakmunkással mégis???
júl. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
74%
Arra jöttél rá, hogy irodai munkát szeretnél. De a leírtak alapján nem vagy alkalmas rá.
szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!