Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan sikeres ember,...

Van itt olyan sikeres ember, aki szívesen a szárnyai alá venne egy 25 éves fiatal férfit?

Figyelt kérdés

Rólam:

Most hagytam abba az egyetemet, de később mindenképp visszamegyek és befejezem.

IT területen dolgozom, fejlesztés, nem mondanám magam kimagasló kódernek, valahol az átlag felett helyezkedem el.

Ezt azért merem így kijelenteni, mert bő 1 évtizede foglalkozom ezzel.

Megtakarításom jelenleg nincs, de most írtam egy pénzügyi tervet magamnak, amit szeretnék betartani. Ezzel kb havi 150 ezret tudok majd félretenni.


Szívesen megtanulok bármi mást is, ami a sikerem előre viszi.

Igazából egy jó barát is sokat segítene, aki maga járta ki az útját és mintát vehetek róla. Gyerekként nem volt meg a megfelelő mintaképem, de ennek ellenére úgy gondolom a múltbeli helyzetem ellenére nem lettem egy lecsúszott alak.



jún. 26. 13:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Heti legalább egyszer cumizni kell!
jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%

Átlag feletti codernek gondolod magadat? Akkor hogy létezik az, hogy 10 éves tapasztalattal nincs megtakarításod?


Én egy átlagos programozónak gondolom magamat, 7 éves tapasztalatom van, jelenleg a fizetésem nettó 3 millió felett van átszámítva HUF-ba contractorként egy svájci cégnek dolgozva Magyarországról full-remote + egyéb side projektek és saját weboldalamból származik további havi 500-800k bevételem.


Továbbá rendelkezem 1/1 hitel és tehermentes budapesti lakással befektetési célból (nem ott élek, hanem vidéken) valamint további 45 millió forintot tartok diverzifikálva különböző állampapírokban, részvényekben és kötvényekben.

jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
25 évesen már nem szeretnék ehhez folyamodni, tudok magamra főzni, így nem látom értelmét, hogy anyatejjel vagy bébi étellel táplálkozzak :).
jún. 26. 13:47
 4/17 A kérdező kommentje:
Mert nem 10 év munkatapasztalatom van, hanem 10 éve foglalkozom vele. Még csak 2 éve dolgozom ebben.
jún. 26. 13:51
 5/17 IgaziÚriember ***** válasza:
40%

"Ezzel kb havi 150 ezret tudok majd félretenni."


Ha átlag feletti lennél akkor nem havi 150 ezret tudnál félretenni, hanem napi 150 ezret fiam.

jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Értem :)

Biztosan ebben a szektorban dolgozik, hogy ilyen hülyeséget ennyire magabiztosan lemer írni?

Mondjuk gondolom tudja, hogy baromságot beszél és ezért is mondja.


25 éves vagyok, nettó 2 év munkatapasztalatom van. A cégeket nem érdekli, hogy én szabadidőmben mikkel foglalkoztam, a munkatapasztalatot nézik :).

19 éves koromban el kellett költözzek otthonról, teljesen önfenntartó vagyok azóta, nincs örökségem, nincs segítségem, erre futotta, akkor biztosan én vagyok szerencsétlen, mert pályakezdőként még nem milliókat hozok haza.

jún. 26. 13:57
 7/17 IgaziÚriember ***** válasza:
60%

"akkor biztosan én vagyok szerencsétlen, mert pályakezdőként még nem milliókat hozok haza"


Ez így van 2 éves tapasztalattal a bruttódnak legalább 1,2 milliónak kellene lennie de ha valóban igaz amit írsz akkor a tehetséged révén inkább 1,4 - 1,5M körül

jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Írj privátot, ha gondolod
jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg elég nagylábon élsz, ha havi 150 ezer menne csak megtakarításba átlag feletti fejlesztőként
jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem te nem vagy átlag feletti, max annak hiszed magad.
jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!