Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri kiköltözni Angliába?

Megéri kiköltözni Angliába?

Figyelt kérdés
Kardiológiai aszisztenskent mennék ki angliába még van 2 évem, tapasztaltakat szeretnék kérdezni, jobban meglehet élni mint magyarországon? Főleg ezzel a szakmával. Kicsit “kisebb,, városba mennék birmingham, bristol, Bournemouth, Manchester
jún. 17. 23:31
 1/7 A kérdező kommentje:
A nyelv egyáltalán nem akadály
jún. 17. 23:32
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
55%
Szerintem specifikusabb fórumokon kéne körbenézni.
jún. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak te tudod megmondani, ha elözöleg kellöen informálódsz.

Keress odavalósi embereket, kérdezz rá az ottani életre, kérdezz rá a munkalehetöségekre ezen a területen, és hasonlítsd össze a két variációt.

Másrészt meg két év alatt rengeteget változhatnak a körülmények, elöre nem lehet semmi biztosat mondani, még nagyon valószínüt sem.

jún. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BeefEater ***** válasza:

Azt, hogy neked megéri-e csak te tudod megmondani. Nekem megérte, igaz én más területen dolgozom.

Viszont az egészségügyi dolgozóknak van külön, könnyített vízum:

[link]

Bizonyos körülmények között az NHS-en keresztül kedvezményes szálláslehetőséget is biztosítanak, de nem tudom, hogy ez hogy működik.

jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm🙏🏻🙏🏻
jún. 18. 12:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Éltem Angliában 5 évet, azzal számolni kell, hogy nagyon magas a CoL (megélhetési költség, albérlet, szolgáltatási díjak) - ha Magyarországon rendelkezel saját ingatlannal és a fizetésedből normálisan meg tudsz élni akkor nem feltétlen éri meg kijönni (főleg egyedül) mert hó végére nem feltétlen marad sokkal több megtakarításod ha csak nem nyomorogni akarsz (zacskós leves, nem mész sehova stb..)
jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6os, te mennyit költöttél angliában albérletre fontba számolva?
jún. 18. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!