Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megéri kiköltözni Angliába,...

Megéri kiköltözni Angliába, most hogy már nem EU-s tagország? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy most milyen a helyzet. Persze tudom, nyilván rosszabb, mint mikor EU-s ország volt. A másik dolog amiről szeretnék tapasztalatokat hallani, hogy milyen a kiköltözés? Olvastam már róla blogot, de pl hogy hogyan oldják azt meg, hogy munkahely nélkül nem lehet lakcímed, és lakhelyed nélkül nem lehet munkád? Elnézést, ha esetleg rosszul tudom, de ezért is kérdezem, hogy felvilágosításon valaki erről. Persze minden tapasztalat érdekel :)

2022. ápr. 1. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Én úgy oldottam meg, hogy au pairnek jöttem ki először.
2022. ápr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
en tuti nem jonnek ki most, szerencsere fel evvel a brexshit elott sikerult kijonnom. egyreszt munkaszerzodes kell, van egy evi minimum kereset, nyelvtudas, meg meg penzbe is kerul
2022. ápr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Ezert szavaztak a hatranyokkal is jaro Brexitre. Nem kell kelet-europai, aki elfelejt hazamenni.
2022. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
munkahely nélkül nem lehet lakcímed - ez nem igaz. :). elmész egy vendégházba és máris van lakcímed - ami elsősorban a posta miatt kell.
2022. ápr. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
3-askával nagyon nem értek egyet. Az olcsó munkaerö mindenhol kell. A kelet-európai pedíg éppen az.
2022. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BeefEater ***** válasza:
100%

Ha tudsz angolul és van olyan végzettséged és tudásod, amire megkapod a vízumot akkor igen.

Ha a fentiekre nem a válasz, akkor nem éri meg.

2022. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Vasárnapig még nemet mondtam volna, mert borzalmas most a helyzet lakhatás és rezsi terén, de most már azt mondom, addig menekülj Magyarországról, amíg megteheted, mert annál viszont ezerszer jobb az UK, ami otthon lesz a következő pár évben.
2022. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, természetesen még várok tapasztalatokat.


#4-es:

vendégház az pontosan ott mit takar? mert van olyan munkáltató, ami szállást is ad, de az gondolom nem ugyanaz

2022. ápr. 4. 20:25
 9/9 NTBS ***** válasza:
100%
Ha van jó szakmád,a mivel el tudsz helyezkedni akkor igen. Mosogatni, kutyát sétáltatni nem.
2022. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!