Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megéri kiköltözni Angliába?

Megéri kiköltözni Angliába?

Figyelt kérdés

Európán belül akarok mindenképp maradni és fontos, hogy UNIOS tag legyen, illetve angol nyelvterület, ha már évek óta azt tanulom... Szóval maradt Anglia. Érdemes kiköltözni oda? Ottani magyarok, ti mit mondtok? Vagy aki kiköltözésen gondolkozik, mit mond?!


London szép és nagy város, de túlzsúfolt és ahogy hallottam, baromi drága a lakhatás, közlekedés.

Tetszik Scotland. Van ott élő magyar? Tapasztalatok róla, munkalehetőségek, emberek stílusa, lakások bérlése olcsóbb, mint Londonban?


2014. ápr. 26. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

5 éve élek Angliában, ezek a tanácsaim:


Megéri, ha beszéled a nyelvet, rendelkezel egy szakmával, amiben van esélyed elhelyezkedni.

2014. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Egyelőre semmi konkrét terv nincs, mert én szeretek magyar emberként magyar földön élni. Csak a magyar kormányt, a magyar jelenlegi kormányzást és a folyamatosan bővülő kisebbséget nem szeretem, akik lopnak, csalnak, hazudnak és ezt az állam még támogatja is az adófizetők pénzéből.


Én most májusban fogom megszerezni a logisztikai végzettségem, 16 éves korom óta dolgozom és 2 éve dolgozom szakmán belül, és jelenleg középhaladó szinten vagyok angolból.

Párom most fog diplomázni anglisztika szakon, ő szinte folyékonyan beszéli a nyelvet és korrepetál ismerősöket.


Ilyen opciókkal milyen lehetőségeink lennének kint, vajon?

Nem muszáj London, ahogy hallom túlzsúfolt és a lakhatás, közlekedés drága. Kisvárosban is szívesen ellenénk, ráadásul nem szeretem a tömeget, még itthon sem, pedig Budapesten élünk.

Scotland, Manchester és hasonló városokról vélemény, lehetőségek? :)


Kösz előre is!

2014. ápr. 26. 13:36
 3/14 anonim ***** válasza:
Scotlandnak van magyar neve: Skócia, és nem egy város...
2014. ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Scotland jobban hangzik, mint Skócia.

On the other hand, nem tudtam, hogy nem város. Ne legyél ennyire pukkancs! Nem tudhatok én se mindent.

2014. ápr. 26. 14:26
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Scotland jobban hangzik, mint Skócia.

On the other hand"



Még kint se élsz és már a hunglisht beszéled...

2014. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
lol
2014. ápr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Öcsém ha tényleg ekkora useless gyökér vagy akkor menjél és játsszál valahol máshol. Vagy válaszolj tisztességesen vagy inkább meg se szólalj te hazaáruló!
2014. ápr. 26. 15:12
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Hazaáruló? mégis te keménykedsz itt a két nyelv keverésével. és az tök alap földrajzi dolog hogy skócia ország. te egy egetverö hülye lehetsz. mellesleg én 3 év múlva megyek ki
2014. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szánalmas amikor valakinek ennyire nincs szókincse.


Persze az más ha valaki sok éve kint él és kicsit felejt, inkább angolul jut eszébe sok minden. De a kérdező még ki se ment, szóval itt nem ez a méltányolható helyzet van.


Fel akarsz vágni valaki előtt vagy mi, minek csinálod de tényleg? Hidd el van itt aki nálad sokkal jobban beszél angolul és nem keveri össze a magyarral. :-D

2014. ápr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért az is vicces mikor ő akar lelépni az országból de mi vagyunk a hazaárulók akik itt élünk továbbra is. :-)
2014. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!