Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megéri kiköltözni Angliába?

Megéri kiköltözni Angliába?

Figyelt kérdés

Európán belül akarok mindenképp maradni és fontos, hogy UNIOS tag legyen, illetve angol nyelvterület, ha már évek óta azt tanulom... Szóval maradt Anglia. Érdemes kiköltözni oda? Ottani magyarok, ti mit mondtok? Vagy aki kiköltözésen gondolkozik, mit mond?!


London szép és nagy város, de túlzsúfolt és ahogy hallottam, baromi drága a lakhatás, közlekedés.

Tetszik Scotland. Van ott élő magyar? Tapasztalatok róla, munkalehetőségek, emberek stílusa, lakások bérlése olcsóbb, mint Londonban?


2014. ápr. 26. 12:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

jajj nagyon nevetek :-DD


igen ezt egy plusz képzésen tanitják, hogy Skocia nem egy város :-DDDDD

2014. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


A stílusod, és az erőltetett angol szöveged valóban visszataszító! 20 éve élek angol nyelvterületen, mégis tudok rendesen magyarul és nem rakok a mondataimba feleslegesen angol kifejezéseket, csak azért hogy felvágjak vele!

2014. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Te biztos valami 18 éves p_cs (ide írom angolul hátha fel is tudod fogni PRICK) lehetsz.

Mert ezt kb. 5-6. osztály magasságában tanították. Régen jártam suliba de azért szerintem ennyit nem romlott az oktatás.

Ja ez az angolozás meg szánalmas (pathetic csak neked angolul :D) 5 évet éltem angol nyelvterületen, de magyarul beszélni nem felejtettem el soha.

2014. ápr. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
nem olvastam még végig a válaszokat de ez tényleg ultra mega giga gáz volt, hogy nem tudod, hogy Skócia egy ország és nem egy város! Erre nincs mentség. Ezt még alapműveltségnek sem nevezhetném, mert ezen gondolkozni sem szabadna. Ilyen gógyival hogy akarsz külföldön elhelyezkedni? És ezt az angol-magyar szókeverést sem értem? Most bizonyítani akarsz, hogy tudsz angolul, vagy mire fel? Gondolom egy értelmes angol mondatot nem tudnál összerakni. Mindenesetre sok sikert, ha kijutsz / kijutottál de informálódj sokat a leírt / mondott dolgaidról mielőtt papírra veted / kimondod őket mert nagyon le égetheted magad különben, ez a tanácsom. Ja, és még a végére, vicces, hogy te hazaárulózol mikor benned merül fel a hazád elhagyása. Ezt csak így a margóra.
2015. febr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!