Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 9. kerületi Posta üzemében...

9. kerületi Posta üzemében tényleg nagyon szigor van?

Figyelt kérdés

Voltam egy munkaközvetítőnél, ahol keresnek a postára küldeményfeldogozó embereket.

Tegnap részt vettem egy ilyen csoportos tájékoztatót. Az elején kaptunk egy tesztet, ki kellett tölteni. Nem volt nehéz de a Matekos résznél nem tudtam az összeset kitölteni, 10 percet kaptunk, stresz meg minden. Miután leadtuk a tesztet, kijavították, és a fele brigádot elküldték, nem mentek át a teszten, engem nem küldtek el, 3 hiba miatt. Megírtuk a szerződést, jövőhéten kezdek is. Viszont egyik ismerősöm mondta hogy akkora szigor van ott, hogyha a tesztben egyet hibázol, el is küldenek. Ez tényleg így lenne? A munkaközvetítőnél aláírtam a szerződést meg minden. Most ha hibázok bent a központban, a tesztben, pl egy hiba miatt is, ki is rúgnak, és nem fognak alkalmazni?



jún. 7. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt a tesztet csak a leghulyebbek kiszuresere alkalmazzak, akik irni-szamolni sem tudnak rendesen... a kuldemenyfeldolgozoba ugyanis eleve a legaluliskolazottabb reteg kerul (le lehet pontozni, de oda tenyleg nem kell meg erettsegi sem). Nyilvan nem jo, ha egy analfabeta ul ott, aki meg a cdomagcimkeket sem tudja ertelmezni.
jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
*csomagcimkeket
jún. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. Idő hiány miatt nem tudtam a maradék hármat kitölteni, de a római számokat simán felismertem. a Budapesti irányítózsámokat is.
jún. 7. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

de a római számokat simán felismertem. a Budapesti irányítózsámokat is.


LOL. Jót röhögtem, ez tényleg komoly teszt lehetett :)


Ez már a matek része egyébként? Vagy mi volt a matek? Ha 560 Ft-ot fizettek, akkor mennyit kell visszaadni az ezresből?

jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, 10 hosszúságó sorokat keleltt összeadni, pl 15+7+6+9+3+2+1 stb
jún. 7. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Váó.
jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Az ujjaidat lehetett használni? Mert akkor azért annyira nem volt bonyolult a matek sem :)
jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!