Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen részmunkaidős munkát...

Milyen részmunkaidős munkát tudnék kipróbálni léteznek Budapesten, a 7. kerületben és környékén? Cél a tapasztalatgyűjtés.

Figyelt kérdés

Van heti 40 órás bejelentett munkahelyem, de egész nap a gépen pötyögök. Diákként dolgoztam itt-ott (málnaszedés, cukrászda, lángossütő) és rengeteg értékes élettapasztalattal gazdagodtam.


Ezért a jelenlegi munkám mellett végezhető melót keresek.


Mekire gondoltam, illetve ételfutárkodásra. Viszont azt csak a MOL bubival tudnám csinálni, mert nincs kerékpárom.


2023. júl. 13. 15:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Árufeltöltés is eszembe jutott még.
2023. júl. 13. 15:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen selejt munkakörökben semmi hasznos "tapasztalatot" nem fogsz szerezni. Mégis egy részmunkaidős árufeltöltő állással vagy mekivel milyen nagyon értékes élettapasztalatra teszel szert, hogy hogyan kell feltenni a polcra a terméket vagy kisütni a hasábot!?


Ha nem vagy elégedett a jelenlegi teljes állású munkáddal akkor tanulj tovább és olyan területre orientálódj amivel hosszabb távon érvényesülni tudsz.

2023. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elégedett vagyok a jelenlegi munkámmal, mesterdiplomám is van a területen. Nem szeretnék szakmát váltani, mert szeretem, amit csinálok.


Nem érzem a felsoroltakat alja munkának. Már az is értékes tapasztalat, hogy megismerem, hogy valaki, aki ilyen munkakörben tölti el az életét, mégis mit él meg nap mint nap.

2023. júl. 14. 08:07

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!