Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a 15.kerület...

Mi a véleményetek a 15.kerületi Siemens-ről?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, hogy hajtják-e az embereket, mennyire jellemző a túlóra,vannak-e ígérgetések? A munka körülmények milyenek például?

Dolgoztam olyan multinál, ahol csak ígérgetés ment, ráadásul még a cafeteria is kamu volt.



2023. dec. 15. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért a Siemens nem xar. Mondjuk én németeknél vagyok, de ismerem a magyarrszági vezetőket.

Nekem inkább lassú, unalmas és depressziós az a tempó amit a siemens csinál.

Programozóként elég szabadon osztja be az ember az idejét.

2023. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A 15. kerületi az a Siemens Energy ami komoly bajban van most miután megvette a xar Gamesát. Még német állami garanciavállalásra is szükség volt ami nem kis szó.

Én nem mennék oda.

2023. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor én benéztem valamit. Azt hittem Siemens Mobility.


Az energiaszektor vagy 10 éve halódik, az erfurti generátoüzemet is párszor akarták már eladni, de aztán valahogy mindig kimentődik.

2023. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!