Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Normális, hogy két éve vagyok...

Normális, hogy két éve vagyok ugyanannál a multinál, a fizetésem meg semmivel sem nőtt?

Figyelt kérdés

Egy év után volt egy poziváltás. Viszont két év alatt olyan nagy volt az infláció, hogy hiába keresek annyit mint akkor, alig ér valamit ez a fizetés.


Ennyi idő után kell jelezni, hogy szeretnél emelést?



2023. okt. 11. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem normalis. Foleg ilyen inflacioban. De ha ilyen szolgalalku vagy akkor mi mit tehetnenk? Tessek jobbat keresni es az allasajanlatot meglobogtatni a menedzsment elott es kesz. Vagy emelnek vagy mesz mashova. Igy megy ez intelligens embereknel.
2023. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem normális, de bevett szokás, hogy nem emelnek. :-( Sajnos megszoksz vagy megszöksz, a multik diktálnak
2023. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyan ez a helyzet (meg gondolom sok százezer sorstársamnál), 2.5 éve kezdtem, egy szintet léptem azóta plusz az év végi emelések, és így is kevesebbet ér a fizum reálértéke. Ez van, bármikor tudnék váltani, de csinálom a mestert közben, és azért másik oldalon ott van, hogy elég heti 2-3 nap aktívan dolgozni annyi ho-val amennyi jól esik, és a maradék időben tudok tanulni.
2023. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
nem
2023. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
En elso ev utan mar jeleztem volna... De tudod hogy van, nem erunk ugyanannyit, nem kuzdunk ugyanugy... ha te nem teszel erte akkor pont annyit ersz amennyit kapsz.
2023. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, akkor jelezd max megmondják, hogy itt ennyi, ha nem tetszik menj máshova, de persze lehet mákod lesz és normális helyen vagy így valami kompenzációt tudnak nyújtani
2023. okt. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Én ebben a szituációban már egy év után jeleztem volna , nem hogy kettő..
2023. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Igen, a fizetés emelés nem egy alanyi jog, csak az kap aki megérdemli.
2023. okt. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a túlórát is megérdemli, aztán temessék el a parkolóba a porta mellett!
2023. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!