Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka a Customer...

Milyen munka a Customer Support/ / Representative / IT helpdesk stb?

Figyelt kérdés
Diákmunkát keresek, gyaron kivul csak ilyen telefonos dolgokat talaltam. Dolgozott mar valaki supportoskent/ugyfelszolgalaton? Nyelvtudast igenyel raadasul, ami ugy-ahogy megvan, de eddig sosem dolgoztam szamitogeppel. Rosszabb vagy jobb, mint mondjuk gyumolcsot csomagolni vagy a nyomdaban dolgozni szerintetek?

jún. 5. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Kaka
jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Borzalmas. Nem az irodai része, meg a számítógép és az adott programok használata, mert azt hamar meg lehet tanulni, hanem maga a munka. 2 nagy webshopnál voltam ügyfélszolgálatos, majd egy fintechnél IT helpdesk, soha többet. Nagyon ritka, talán 100-ból egy a normális telefonáló/levélíró, akinek ténylegesen segítségre van szüksége. A többi unatkozó nyugger/búmer/elmebeteg, aki a random szóf.sási rohamait akarja megélni, olyan ügyfél, aki hülye ahhoz, hogy elolvasson bármit is, pl felhasználási, vásárlási feltételek, visszaigazolások, nem képesek egy kib.szott nyomkövetési számmal mit kezdeni, nemlétező jogszabályokat találnak ki, azok betartását követelik, flegma, agresszív bunkók is ráadásul, alkudozni akarnak, mint a piacon, beszerzési forrásokat, céges üzleti titkokat követelnek, minden sz.rért is reklamálni akarnak, IT support kb ugyanez pepitában, plusz a júzer hülye ahhoz, hogy egy sörnyitónál bonyolultabb dolgot használjon. Én inkább csomagolnék akár lósz.rt is, mint ez.
jún. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 Magamra ismertem. Imadom fenyegetni, jelentgetni a szolgaltatokat. :)))
jún. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Biorobot munka, pár év múlva AI-val fel lesz váltva.
jún. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, akkor meg nezelodok inkabb 😅
jún. 7. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!