Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy van ez a munkanélküli...

Hogy van ez a munkanélküli ellátás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Május 23.-án regisztráltam, 06 05.-én kell mennem ilyen előadás félére akkor kell vinnem számlaszámot és a bizonyítványom. Akkor 6. hóban kapok egyáltalán munkanélkülit?


És valószínűleg találtam munkát, akkor a fennmaradó részt hogyan és mikor fizetik ki? Még sose voltam munkanélküli



jún. 3. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A regisztráltál mit jelent? Megállapítottak ellátást? Jogosult vagy a pénzre? Mindenesetre amíg nem vitted be a papírjaidat, addig nem fognak utalni.

A fennmaradó összeg 80%-ához majd az új munkahelyednek kell kitölteni egy papírt. Kérdezd meg, mikor 5-én mész, hogy pontosan hogy működik (nekem rögtön adták is a kitöltendő papírt), de nem kell mondanod, hogy már van új helyed.

jún. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt jelenti hogy regisztráltam, mivel nem volt még dolgom a munkaügyivel mert suli után rögtön dolgoztam be kellett regisztrálni. Még nem állapították meg mert szerdán mennem kell vissza, de gondolom megkapom mivel 2 évem van bedolgozva.

Azért kérdeztem hogy mikor adják ki egybe mert hogy ne essen ki hónapom pénz nélkül. Azt mennyi idő mire utalja?

jún. 4. 06:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha most fogod beadni a papírokat, akkor szerintem csak jövő hónap elején fognak utalni.
jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már be van adva csak hiánypótlás van, a bizonyítványom és a számlaszám
jún. 5. 06:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!