Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi az ideális ár ezért?

Mennyi az ideális ár ezért?

Figyelt kérdés
Nemrég elvállaltam egy ismerősömnek, hogy frizurát készítsek neki. Egy kb 1,5 órás hajfonás volt, és nagyon szép lett. Én nem gondoltam semmire, de ő nem engedett el anélkül, hogy kifizetne. Ezt után egy póthajas apró tincsenkénti fonást még elvállaltam a hétvégén, szintén barátnak, ingyen, viszont ő hozott még 2 további felkérést, és az első "ügyfél" is 1-et. Mindhárom fizető "munka" lenne, de nekem kéne árat kitalálni. Nem akarok senkit lehúzni, de diákként nyilván örülök a bevételnek. Mennyit lehet reálisan elkérni ezért?
jún. 3. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
8000
jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ifjú "adócsalónövendék" barátom. Ha ez a kör úgy bővül, hogy számodra ismeretlenek is megkérnek, inkább ne vállald el! Állítólag volt olyan nav-ellenőr, aki egy prostihoz is többször elment szolgáltatást igénybe venni, mert nem hitte el, hogy sosem ad nyugtát... izé...
jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 8-E nagyon sok, ennyiért nem civilt kérnének meg!
jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én 2000-3000-re gondoltam. Ez még egész baráti, nem?
jún. 4. 23:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!