Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Váltanátok munkahelyet ha a...

Váltanátok munkahelyet ha a másik helyen kevesebbet keresnétek?

Figyelt kérdés
Jelenleg irodában dolgozok. Nemrég új beosztásba kerültem. Úgy volt hogy be tanítanak, de végül ott maradtam segítség nélkül. Elég stresszes így a munka és a kellő tudásom sincs még meg. Betanításra nincs lehetőség. Gondolkodtam a váltáson, de ott kb 50 ezerrel keresnék kevesebbet.

#munka #munkahelyváltás #Kevesebb fizu
máj. 28. 17:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%

Elsősorban nem stresszelnék, feltalálom magam, agresszívan rákérdezek a belsős talányokra, minden más fellelhető online. Megkeresném az elődömet is, nem létezik, hogy senki se tudja a számát és facebookja sincs. Innentől nincs hova stresszelni, megjegyzem, ez egyébként is nettó valaki más problémája.

Mondom ezt úgy, hogy most olyan helyen nyomom, ahol magas az önállóságfaktor, kihívás annyi van, amennyi elvárást én támasztok a végeredménnyel kapcsolatban, sajátomnak érzem a problémákat, amiket megoldok, és közfogi egy közintézménynél, karbantartó és udvaros. Van mit kipihennem ezzel, de nagyrészt beteg emberek és jellemek miatt volt kemény az élet, tehát semmi olyan, amin változtathatok (vagy hát lehet, csak büntetik ugye). Neked még azért remélem ennél kevésbé pokol a jelenlegi hely. Mondjuk annyira, mint nekem a mostani: világos a pszichopata vibe a főnöknél, de az észérvek kivétel nélkül mindig működnek. Ami marad, azt felfogom katonaságnak: semmi gond a kemény fejjel, amikor jó a cél.

máj. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a -50 ezer nem befolyásolné érdemben az anyagi helyzetem, az anyagi jólétem, akkor simán.
máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már pusztán morális okokból is váltottam korábban - 1-2 hónap munkanélkülire...
máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudni, hogy mennyire kell az az 50 ezer.
máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
jún. 12. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!