Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres manapság az...

Mennyit keres manapság az építőiparban egy segédmunkás Budapesten (bruttóban)?

Figyelt kérdés

máj. 28. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Napi 30-35 nettó, minimálbérre bejelentve.
máj. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Sokat, főleg szakorvosokat a különböző egészségügyi problémáira.
máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Bruttó 1,3 millió + cafeteria + home office támogatás
máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
25-30 ezer max.
máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
72%
20 max
máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 És mit csinál ho-ban? Hazaviszi a talicskát meg a betonkeverőt és otthon keveri a maltert?🤣
máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
20-25/nap, max 4 órás bejelentéssel. Se tb, se cafeteria, se semmi...ha beteg, vagy nincs munka télen, akkor ülhet otthon pénz nélkül.
máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam segédmunkásként, munka mindig volt és a közeljövőben is lesz. Fizikai munkásból egyre kevesebb lesz(köszönhetően a diplomaközpontú neveltetésnek és azért mert lenézik a fizikai melósokat), az igény meg ugyanolyan, az építkezések nem fognak leállni. Ha nincs más alternatíva és nem büdös a fizikai munka akkor kezdetnek jó, de hosszútávon érdemes valamilyen szakmát kitanulni.
jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Én is dolgoztam nyári szünetekben építkezésen, hogy legyen egy kis pénzem. Arra pont jó volt, de hosszú távon biztos hogy nem tudnám csinálni. Koszos, poros építkezéseken cipeljem a nehéz sz@rokat, sódert, homokot talicskázzak, meg söprögessek más után....áá, kizárt. Ingerszegény környezet, semmi előrelépési, fejlődési lehetőség, sok alkesz között, köszi de inkább maradok a saját szakmámnál.
jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!