Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 24 évesen bruttó 650eFt...

24 évesen bruttó 650eFt fizetés milyennek számít?

Figyelt kérdés
Diplomás állásról (gyártás tervezés) van szó, beszerzési/logisztika területen. A héten kellene az ajánlatra igent vagy nemet mondanom, de valszeg elfogadom majd, mert a mostani helyemen kevesebbet keresek és nem szeretném részletezni miért, de itt már sokáig nem maradhatok. Máshonnan nem kaptam még ajánlatot és a határidőig már nem is fogok. Kíváncsi lennék azért ki mit mond, hátha vannak itt olyanok, akiknek van tapasztalata ezzel vagy hasonló korosztály.

máj. 27. 23:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként itt úgyis mindenki azt írja hogy nettó millió felett keres és ezalatt nem is érdemes felkelned az ágyból de ne hallgass rájuk csak trollkodnak.
máj. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként gratulálok az uj állásodhoz es sok sikert kívánok hozzá. Remélem jó lesz.
máj. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
28%
#11: Én rendszeresen leírom itt az oldalon, hogy nettó 1 millió fölött keresek, de se nem trollkodok, se nem hazudok, tényleg ennyit keresek. Tudom, hogy sokaknak ez teljesen hihetetlen és lehetetlen, de attól még így van.
máj. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem diplomásként elég kevés ez a bér, de kinek mi a sok és a kevés.
máj. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
31%
11. Én nettó 2 millió felett keresek, és ezzel nem trollkodom, csak leírom.
máj. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
13 és 15. Szerintem legtöbb embernek nem azzal van a baja hogy magas a béretek, elhisszük, csak a trollok utána folytatják hogy mit "nem tettek" le az asztalra azért a fizuért. Ne áltassuk a fiatalokat, pályakezdőként diplomával is milliós fizu csak nagyon keveseknek lehetséges, s rengeteg munkát/tudást/tehetséget/szerencsét igényel.
máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha azt vesszük, hogy 7 év munkatapasztalattal, diplomásként, versenyszférában, vidéken közelébe sincs a bérem a bruttó 650-het, akkor 24 évesen, pályakezdőként ez rohadt jó.

Főleg, hogy még kapsz adókedvezményt is valamennyit. Elvileg 518 ezer Ft lesz a nettó béred, nekem ennél kicsivel több a bruttóm.

Ha már nem lesz kedvezményed, akkor 432 ezret fogsz kapni. Őszintén én ennyivel is bőven megelégednék.

Viszonyítási alapok: a medián bér elvileg 350 ezer most nettóban, az átlagbér 450 ezer körül van.

Viszont a dolgozók 80%-a nem keresi meg az átlagbért, a fele meg nyilván 350 alatt kap.

máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%

600 nettó felett keresek érettségi nélkül, és nem szakmunkát csinálok.

Nagyon nézőpont kérdése. Fogadd el, aztán fejlődj, lépj tovább, ha szeretnél.


A pénz nem minden, ha ott jó helyed lesz, lenyugszol, szereted csinálni, megélsz belőle, van szabadidőd, akkor boldog leszel. Ez a lényeg, nem a rohadt végösszeg.

máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
27%

17#

Akkor nálad van a hiba.


De, sok ilyen ember van, mint te.

Ismerek ugyanilyet villamosmérnök diplomával.Valami szar állami cégnél dolgozik, nem túl sokért.


Nekem lesajnált műszaki menedzser bsc diplomám van.Mégis, tudok vele bruttó 1 millió forintot keresni.


Élelmesnek kell lenni.

máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

#8: "Igazából kb csak IT szektorban meg talán közgazdászként nem jó minden más végzettséggel pályakezdőként teljes oké."


De hát ehhez kimondottan közgazdász végzettség kell, illetve 2-3 év tapasztalat? Na meg meddig számítasz pályakezdőnek? Pl harmadik évtől már nem vagy az?

máj. 28. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!