Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 24 évesen bruttó 650eFt...

24 évesen bruttó 650eFt fizetés milyennek számít?

Figyelt kérdés
Diplomás állásról (gyártás tervezés) van szó, beszerzési/logisztika területen. A héten kellene az ajánlatra igent vagy nemet mondanom, de valszeg elfogadom majd, mert a mostani helyemen kevesebbet keresek és nem szeretném részletezni miért, de itt már sokáig nem maradhatok. Máshonnan nem kaptam még ajánlatot és a határidőig már nem is fogok. Kíváncsi lennék azért ki mit mond, hátha vannak itt olyanok, akiknek van tapasztalata ezzel vagy hasonló korosztály.

máj. 27. 23:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem teljesen korrekt. Én elfogadnám a helyedben. Sok sikert.
máj. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Mivel 25 ev alatti vagy ez nagyon jó fizetés.

Fogadd el.

Ez tényleg korrekt fizetés.

máj. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%

Hát nem tudom, nettóban még okés, de bruttóban vicc diplomásként, mérnökként. Én gyári munkásként kerestem 20-30 ezerrel kevesebbet bruttóban. Diplomám ahogy meglett 820 lett a nettóm. (cybersecurity)

És 25 év alatti vagy de éppen csak, ez pedig tovább ront a helyzeten, mivel jövőre már ennyit se fogsz kapni belőle mint most.

máj. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Ugyan mire ne lenne elég ennyi pénz.
máj. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
# hitelmentes lakásra, hitelmentes kocsira, tartalék képzésre
máj. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Ha kezdő vagy, akkor jó.


Ha több év tapasztalatod van, akkor nem.

máj. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A logisztika eleve rosszul fizet, ehhez képest jó.
máj. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként diplomásként se rossz fizetes mérnökként se pályakezdőként meg főleg nem írhat bárki akármit ne hallgass rájuk.

Az "átlagfizetés" kb bruttó 600 ezer ft és ennél a telhes állásban dolgozók 75(!) százaléka úgy tudom kevesebbet keres (igaz itt nem csak a diplomásokat számolják de te még pályakezdő vagy).


Igazából kb csak IT szektorban meg talán közgazdászként nem jó minden más végzettséggel pályakezdőként teljes oké. Viszont sajnos készülj fel arra hogy jövőre sajnos (még ha lesz is valamennyi béremelés pl bruttó 700 ezerre már ha szerencsés vagy) de így is csökkenni fog a nettód.

máj. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A medián (aminél a teljes állásban dolgozók fele kevesebbet keres) pedig kb bruttó 480-500 ezer körül mozog.
máj. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Kb nettó 430 ezer körül fogsz kapni. Már ha elveszted az adókedvezményt és jövőre nem emelnek.
máj. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!