Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Székesfehérváron miért lehetet...

Székesfehérváron miért lehetetlen tartósan elhelyezkedni a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 11 évben összesen legfeljebb 1 évet, ha tudtam helyben, Székesfehérváron dolgozni. Hiába jelentkezek egy állásra vissza se írnak vagy simán csak elutasítanak.

Tele vannak az állásportálok székesfehérvári gyári, kereskedelemi állásokkal, mégse kellek sehova se, hiába vagyok még viszonylag "fiatal". Még olyan állásra is szoktam jelentkezni, ami fullba nem érdekel, csak helyben had dolgozhassak végre.


Mindeközben Budapesten 1-2 hét alatt találok nekem tetsző állást. Ráadásul olyat, ahol hosszú éveken át tudok dolgozni.


Mit rontok el, hogy Székesfehérváron nem találok olyan állást, ahol tartósan meg tudok maradni, míg Budapesten simán felvesznek bárhova hosszab időre?



máj. 20. 08:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
90%
Én Nyíregyházán tapasztalom ugyanezt a jelenséget. Gyári állások vannak dögivel meg olyanok, amelyeknek már a leírásából kiderül, hogy valami csicska sz#r meló lesz, de csak a szokásos sablon elutasító levél jön. Kb. 2 évet tudtam ott tartósan dolgozni, azt is határozott idejű szerződéssel.
jún. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!