Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diploma megszerzése után...

Diploma megszerzése után fizetésemelés?

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy 3 éve dolgozok a munkahelyemen teljes állásban, már előtte is levelezőn jártam egyetemre. A nyáron záróvizsgázok, meglesz remélhetőleg a diplomám. Igaz mint friss diplomás leszek de sok éves tapasztalattal rendelkező munkaerőnek számítok, ha kézhez kapom a diplomámat jogosan fordulhatok a munkáltatómhoz diplomához "arányosított" emelésért? Vagy elhajtanak a ...ba

máj. 19. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Milyen pozicioban dolgozol?


Milyen diplomad lesz?

máj. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
El fognak hajtani
máj. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Érdemes nem csak a diplomát hangsúlyozni, hanem szépen sorold fel, miket értél el itt az elmúlt 3 évben, milyen volt a teljesítményed, sikereid stb. Ez konkrétan egy bértárgyalás.


Persze még így is van rá esély, hogy elhajtanak, akkor nyugodtan kezdj el állást keresni, interjúkra járni. Meglátod, milyen fizetést adnának új helyen, el tudod dönteniük, hogy maradsz vagy sem.

máj. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pénzügy számviteli diploma, most is 1es számlaosztály könyvelésével foglalkozom
máj. 19. 12:08
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Próbáld meg, aztán meglátod! Engem eddig mindig elhajtottak, hogy azért nem mert az bérfeszültséghez vezetne a cégen belül. Eddig emelést csak úgy tudtam elérni, ha egyben munkahelyet is váltottam.
máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!