Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügy, számvitel, kontrolling?

Pénzügy, számvitel, kontrolling?

Figyelt kérdés

2 évig voltam adózáson. Túl absztrakt nekem a jogi része, mármint értem meg minden, de a valóságtól távolinak érzem. A gyakorlatias része meg úgy érzem nem elég kihívásban pl. komplexebb exceles dolgok nincsenek.


Amiket írtam azok közül melyikeket ajánlanátok? Pénzügy számviteles voltam, számvitelt tuti szeretem, pénzügy is, de az nem tudom milyen lenne a valóságban, illetve volt egy pici kontrollingom, azon bejött hogy tervezünk, ellenőrzünk.


Fő szempont hogy legyen kihívás illetve sokoldalú legyen, vagyis hogy a munka amit csinálok bárhol jól jöhessen, ilyen szempontból is úgy érzem az adó picit 'niche', annyira viszont nem rajongom érte.


máj. 6. 22:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!