Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért NEM mész ki külföldre,...

Miért NEM mész ki külföldre, pedig ott a többszörösét is megkereshetnéd?

Figyelt kérdés
Gondolom már sokan gondoltatok rá hogy elhúztok innen. Miért maradtatok?
2010. okt. 27. 15:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Voltam pár hónapig. Beszélek is nyelvet, boldogulnék is.

De:

- ott sincs kolbászból a kerítés,

- mindig idegennek számítasz egy másik országban,

- itthon van a családom, most már a gyerekem,

- magyar vagyok, ez a hazám, itt vagyok otthon. És itt is tudok boldogulni.

2010. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Voltam kint közel 4 évet éppen elég volt. (pedig közgazdászként a szakmámban dolgoztam, jól fizettek). Azóta van család, itthoni egész jó meló. Minek menjek? Ha nem lenne család, lehet hogy belevágnék, de ahogy öregszik az ember a bátorsága is odalesz. Tavaly egy osztrák cég keresett meg, hogy dolgozzak náluk, és elég lett volna Sopronba költözni. Még azt se vállaltam, lehet bennem van a hiba?
2010. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
mert ott a megélhetés is többször annyi. szolgamunkával meg nem keres az ember ott annyit, hogy félre tudjon tenni, maximum hogy épp ott kint megéljen.
2010. okt. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Hülyeséget írtál!


Éves szerződésem van,amit minden évben meghosszabbít a főnököm.5.éve Ausztriába dolgozok mint felszolgáló,és kapok szállást és munkaidő alatt ingyen kaját is.


Borravalóval együtt nettó 1600-1800€ keresek havonta és minden hónapban félre teszek 1200-1400€.:-)


Tehát én és még sokan mások tudnak spórolni külföldön,magyarként,és szakmunkásként.:-)


Segítem a családomat,és még jól is élek.


Igaz hetente 60-65órát dolgozok ezért a pénzért.

2010. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!